КИЇВ

Отруйний київський сніг може спричинити екологічну катастрофу

0

Сольові суміші комунальників і вихлопи автомобілів перетворили київський сніг на зброю масового ураження:  гранична концентрація найнебезпечнішого канцерогену перевищена в 800 разів

За результатами дослідження снігу, взятого в трьох різних точках у центрі Києва - біля станції метро Хрещатик, біля Бессарабського ринку та на дитячому майданчику по вулиці Червоноармійській, 6: якщо не враховувати воду, 40% хімічного складу київської проби являють собою суміш солі NaCl з піском, а 60% - промислові відходи і продукти вихлопу автомобілів, що осіли на білий покрив, повідомляє журнал «Кореспондент», який провів дослідження спільно з лабораторією Укрметртестстандарту.

При цьому гранично допустима концентрація (ГДК) заліза згідно з прийнятими в Україні нормами в аналізі була перевищена в п`ять з половиною разів, а бензопірену, одного з найбільш небезпечних для людини канцерогенів, - в 800 разів.

Причини «інтоксикації» снігу - надмірне використання дорожніх реагентів і висока концентрація отруйних речовин у повітрі, стверджують експерти. Ввібрали їх замети з початком весняного танення стають для екології водойм токсичною бомбою уповільненої дії.

«Забруднення поверхневих вод досягло такого рівня, що вже маємо говорити про наближення катастрофи», - резюмує Володимир Костенко, заступник директора Українського державного НДІ проблем водопостачання. 

Фото: Блогерський КИЇВ

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus