КИЇВ

«Регіонали» відмовились призначати вибори мера Василькова

0

Опозиційні фракції в парламенті «Свобода», УДАР та «Батьківщина» відмовилися голосувати за призначення позачергових виборів місцевих рад 

Як передає кореспондент «Коментарів», таке рішення ухвалене у зв’язку з тим, що фракція Партії регіонів відмовилася голосувати за призначення виборів мера міста Василькова Київської області.

В опозиції стверджують, що таке рішення провладної партії пов’язане з тим, що ПР боїться програти ці вибори.

«Опозиція не голосуватиме за вибори місцевих рад, поки не повернемося до голосування за вибори міста Василькова», - сказав народний депутат від «Батьківщини» Олександр Турчинов.

Також за призначення позачергових виборів до місцевих рад не голосують комуністи, оскільки вимагають спочатку скасувати пенсійну та медичну реформи.

У фракції ПР пояснили рішення не голосувати за призначення виборів у Василькові тим, що ухвалювати таке рішення Раді заборонив Васильківський міський суд.

Після оголошення рішення опозиції не брати участі в голосуванні, парламент відмовився призначати вибори Алчевської міської ради.

Спікер парламенту Володимир Рибак поставив на повторне голосування за вибори у Василькові, однак для ухвалення рішення не вистачило голосів.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 19 березня Верховна Рада почала процедуру призначення позачергових виборів у більш ніж 100 населених пунктах на 2 червня.

Спікер парламенту Володимир Рибак заявив, що Верховна Рада розгляне питання про вибори мера Києва і Київради 20 березня.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:26

В Киеве провели обыски в офисе «Новой Почты»

16:30

В Киеве патрульный полицейский помогал пьяным водителям избежать правосудия

15:41

В Киеве бесследно исчез 36-летний мужчина

15:15

В Киеве предлагают запретить продажу табачных изделий на остановках

14:19

Киевляне просят пустить больше транспорта с Дарницы до Теремков

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus