КИЇВ

В опозиції розповіли про сценарії влади щодо призначення виборів у столиці

0

За допомогою прецеденту з непризначенням виборів мера у Василькові влада намагається всіляко затягнути процес голосування постанови про київські вибори

Про те «Коментарям» повідомив перший заступник голови фракції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Партія регіонів робить все, щоб ВР не проголосувала за вибори Києва взагалі. Для цього вони роблять перерви, створили прецедент з виборами мера Василькова. Завдання у них одне - там, де вони не можуть перемогти, - вибори там не проводити», - зазначив він.

Водночас,  за словами Турчинова, у влади існує два сценарії поведінки з призначенням виборів у столиці.

«У них є два сценарії в Адміністрації Президента. Чесно перемогти вони не можуть. Один сценарій - це переміщення виборів на 2015 рік, але, якщо цього не вийде, то можливий другий сценарій. Полягає він у тому, щоб проводити вибори в Києві тоді, коли в місті нікого немає - це кінець липня - початок серпня. Це час відпусток. У місті немає молоді, люди зайняті своїми городами і проблемами. А чим менше людей приходить, тим простіше фальсифікувати вибори», - підкреслив Турчинов.

Відзначимо, що до того, як приступити до розгляду проекту постанови про призначення виборів у столиці, народним депутатам необхідно розглянути близько 130 проектів постанов.

Як повідомляли «Київ.Коментарі», опозиційні фракції в парламенті відмовилися голосувати за призначення позачергових виборів місцевих рад через те, що проект постанови про призначення виборів мера Києва не підтримала парламентська більшість.

Автор: Оксана Климончук, Дмитро Качура 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

16:04

В центре столицы высадят Аллею Мира

15:39

В Киеве обновят общественный транспорт

15:21

На одном из столичных проспектов ограничат движение

14:57

В Киеве просят ограничить ночные массовые мероприятия

14:56

В Киеве проезд для болельщиков Лиги Чемпионов будет бесплатным

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus