КИЇВ

Як захисники Гостинного двору «штурмували» посольство Кіпру (ФОТО)

0

Сьогодні, 20 березня, громадські активісти пікетували посольство Кіпру на знак протесту проти дій кіпрських інвесторів, котрі руйнують історико-культурну спадщину українців 

Як повідомляє кореспондент «Київ.Коментарі», мітингувальники тримали в руках плакати з написами «Реставруйте свої пам’ятки»», «Кіпріоти! Ваша земля – світова скарбниця культури! Україна теж багата культурним спадком. Допоможіть нам зберегти його від українських олігархів і чиновників-корупціонерів, які ховають свої статки на землі Кіпру», а також фотографії Гостинного двору.
Як повідомляли «Київ. Коментарі», «Укрреставрація» проводить реконструкцію Гостинного двору під торговельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. У відповідь на плани влади зробити у Гостинному дворі торговельний центр і частково його перебудувати київські активісти проводять акції протесту.

За даними Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на третій квартал 2012 року 91.9836% акцій «Укрреставрації» належало кіпрській компанії Афідреко Холдінгз Лімітед. В свою чергу, станом на 10 березня ця компанія належить двом іншим – Heico Ventures Limited та Suzel Enterprises Limited.

7 березня Комітет ВР з питань культури і духовності підтримав питання про включення будівель до списку об´єктів, що не підлягають приватизації.  Мова йде про законопроекти №2010 від 14.01.2013 та №1033 від 12.12.2012, згідно з якими будівлі Національного художнього музею України на вул. Грушевського, 6 і Гостиного двору на Контрактовій площі мають бути внесені до списку пам´яток архітектури, які не підлягають приватизації. 

Міністерство культури України відмовило забудовнику у праві на проведення земляних робіт на території Гостиного двору.

Фото: Олександр Проценко

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:27

К уборке снега в Киеве привлекли 259 единиц снегоуборочной техники

11:40

На Севастопольской площади используют остановку в качестве вешалки

11:17

В Киеве временно ограничат движение на Южном мосту

10:44

Украинская актриса сыграет роль в нашумевшем блокбастере

10:16

Сотрудников аэропорта «Борисполь» отстранили от работы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus