КИЇВ

Суд відібрав у фірми величезну будівлю на Подолі

0

Київський апеляційний господарський скасував рішення суду першої інстанції, за яким комерційна структура незаконно отримала у власність понад 1,2 тис.  м2 нежитлових приміщень на Подолі 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, у 2011 році до Господарського суду м. Києва звернулося ТОВ «Фінансовий максимум» з позовом про визнання за товариством права власності на нежитлові приміщення загальною площею понад 1,2 тис. м2 на вул. Костянтинівській, 21 «А» у Подільському районі.

Обґрунтовуючи свої вимоги, товариство стверджувало, що є законним власником майна, у зв’язку з чим господарський суд позов задовольнив та визнав право власності на нежитлові приміщення за ТОВ «Фінансовий максимум».

Натомість, прокурорською перевіркою встановлено, що нежитлові приміщення на вул. Костянтинівській, 21 «А» є комунальним майном, право власності на яке належало Подільській районній раді.

До того ж, як з’ясувалося, вказана нерухомість у власність інших осіб у встановленому законом порядку ніколи не передавалася.

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Києва, скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове рішення, яким у задоволенні позову ТОВ «Фінансовий максимум» щодо визнання права власності на комунальне майно відмовив.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

12:35

Возле станции метро «Дорогожичи» ограничат движение

12:07

Киевскую электричку предлагают продлить до Вишневого

11:24

Помогите найти: в Киеве пропал 10-летний мальчик

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus