КИЇВ

У Попова хочуть добудувати ще дві станції провальної міської електрички

0

У столиці приступлять до будівництва та реконструкції другої черги Кільцевої дороги для електропоїздів 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в КМДА, КП «Київпастранс» відповідно до розпорядження голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова розпочинає розробку проектно-кошторисної документації будівництва та реконструкції другої черги Кільцевої дороги для електропоїздів.

У рамках реалізації проекту передбачена реконструкція залізничних платформ «Протасів Яр» та «Київська-Русанівка», будівництво підходів та під’їздів до неї, облаштування квиткових кас, а також інженерне забезпечення та заходи із зарежимлення платформ. Роботи розпочнуться після затвердження всіх необхідних документів та погодження виконання будівельних робіт на земельних ділянках, що перебувають у користуванні Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця». Усі роботи, виконані підрядною організацією, матимуть гарантію якості та встановлені гарантійні строки експлуатації об’єкта.

Інвестиційні пропозиції щодо проектування, реконструкції та будівництва двох станцій міської електрички будуть включені до програми економічного й соціального розвитку Києва на 2013 та наступні роки.

Нагадаємо, першу чергу проекту «Міська електричка» було реалізовано в жовтні 2011 року.

В лютому цього року зявилась інформація, що міська електричка стала порушувати графік майже на годину. Пасажирів про це ніхто не попереджає.   Пасажири також скаржаться, що міська електричка їздить з відкритими дверима, регулярно спізнюється, а під поїзди падають люди. А в зимовий час взагалі може не вийти на маршрут.  Окрім цього в кінці минулого року перший заступник начальника головного управління приміських пасажирських перевезень залізничного транспорту Олександр Гудков повідомив, що КМДА заборгувала перед «Укрзалізницею» 52-53 млн. грн. за обслуговування міської електрички.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus