КИЇВ

З 6 квітня киян будуть пускати у потяг лише з паспортом

0

Реалізація проїзних документів на залізничний транспорт з внесенням іменних даних пасажира почнеться з 6 квітня

Як повідомили «Коментарям» в Укрзалізниці, оформлення проїзних документів буде здійснюватися за новими правилами - з внесенням до проїзного документа прізвища та імені пасажира за словами особи, яка купує квитки / здійснює оплату. Документ, що засвідчує особу, буде необхідно пред´являти тільки під час посадки в поїзд.

При оформленні проїзних документів з використанням мобільного зв´язку, Інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування тощо прізвище та ім´я особи, яка буде здійснювати поїздку, має зазначати особа, яка здійснює оформлення і оплату проїзного документа.

Це нововведення набуде чинності згідно з постановою КМУ, опублікованою в «Урядовому кур´єрі» № 54 від 22.03.2013 р. та набирає чинності через 15 днів з дня опублікування (відповідно, з 6 квітня 2013 року).

Проїзні документи, придбані до набуття чинності цією постановою, в яких не вказані іменні дані пасажира (прізвище та ім´я) є дійсними та посадка в поїзд здійснюватиметься без пред´явлення документа, що посвідчує особу.

Щодо проїзних документів, придбаних за пільговими цінами: порядок продажу проїзних документів залишається незмінним - документ, що підтверджує право на пільговий проїзд, необхідно пред´являти як при купівлі квитка, так і при посадці.

При посадці в поїзд пасажиру, який має пільговий проїзний документ, необхідно пред´явити сам проїзний документ (квиток) та документ, що підтверджує право на пільговий проїзд. Інших додаткових документів, що засвідчують особу, пред´являти не потрібно.

Посадка в потяг здійснюється за пред´явленням проїзного документа та документа, що посвідчує особу. Це - паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзний документ для виїзду за кордон особи, яка визнана біженцем, і особи, потребує додаткового захисту, довідка про звернення за захистом в Україні, посвідка на проживання, картка мігранта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, паспортний документ іноземця та особи без громадянства.

При подорожі з дитиною до 14 років із собою потрібно мати проїзний документ і оригінал документу, який підтверджує вік дитини.

«На поїзди приміського сполучення та регіональні потяги на проїзних документах (крім пільгових і безкоштовних) прізвище та ім´я особи не вказуються і посадка здійснюється без пред´явлення документів, що засвідчують особу», - уточнили в Укрзалізниці.

Як раніше повідомляли в Мінінфраструктури, іменні квитки вводяться у зв´язку з поетапним переходом на електронні квитки, через значне зростання Інтернет-продажів проїзних документів та для запобігання випадків незаконного перепродажу проїзних документів сторонніми особами.

Нагадаємо, в листопаді стало відомо про плани Мінінфраструктури з початку 2013 року запровадити іменний продаж квитків на проїзд у залізничному транспорті. Оформлення квитків і посадка в поїзд має здійснюватися виключно за умови пред´явлення документів, що засвідчують особу пасажира.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:23

В столичных парках появится несколько новых арт-объектов

16:17

В Киеве откроется выставка картин Николая Глущенко

15:42

Центр столицы охраняет тысяча правоохранителей

15:08

На карантин закрыто более 200 киевских школ

14:31

В столице пройдет первый фестиваль музыки Моцарта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus