КИЇВ

Пабату на день народження подарували мішок листівок з Київради

0

 Вчора депутату Київради Олександру Пабату виповнилося 39 років. На свій день народження депутат повернувся в Україну для того, щоб відзначити подію в колі сім`ї та друзів

Свято він відзначав у себе вдома під Гостомелем. Почуває себе не дуже, бачить тільки світло і тінь, але все розуміє, повністю адекватний. Розмовляє, але не дуже розбірливо через перенесену операцію на щелепі. Обличчя все в шрамах, в череп вставлена ​​підтримуюча пластина. Лікарі продовжують сподіватися на природне здоров`я пацієнта, що повинно обумовити повернення зору, повідомляє «Комсомольська правда в Україні» з посиланням на джерело з оточення Пабата.
 
Олександра Вікторовича відправилася поздоровляти ціла делегація депутатів Київради. Після нещасного випадку про його здоров`я колеги говорять неохоче.

«Стан здоров`я у нього задовільний, - розповів Юрій Бондар, депутат фракції ГАК. – Приймає поздоровлення, в курсі всіх подій. Я і мої колеги радимося з ним з різних питань».
 За словами Юрія Івановича, Пабат скоро видужає, зустрінеться з журналістами і сам розповість про свої плани.

«Побачив Сашу в хорошому настрої. Таким енергійним, вольовим, як раніше. Радий, що після того, що сталося він не зламався. У нас є давня традиція, дарувати один одному речі, пов`язані зі спортом. Я презентував еспандер», - розповів депутат Віктор Гринюк.

Серед інших подарунків від колег була ікона, а також численні листівки, мішок яких принесли з Київради.
 
Як повідомляли «Київ. Коментарі», депутат Київради Олександр Пабат отримав важкі травми в результаті необережного поводження з піротехнічними виробами. Пабата перевезли на лікування до Німеччини. 
Лікарі в Україні та Німеччині вже виводили його з медикаментозної коми і переконалися, що всі рефлекси у нього збереглися. У майбутньому Пабату потрібно пройти пластичні операції, оскільки постраждали кістки обличчя.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

16:05

В Киеве будут популяризировать вегетарианство

15:47

В Киеве появится библиотека аудиокниг на украинском языке

15:16

В столице из-за ярмарок изменят работу транспорта на Троещине

15:16

В Киеве пройдет выставка редких фиалок

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus