КИЇВ

На Київщині до кінця дня ліквідують наслідки негоди, - Присяжнюк

0

Голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк запевнив, що до кінця дня буде повністю забезпечена життєдіяльність на території області 

Як передає кореспондент «Київ. Коментарі», про це він заявив під час прес-конференції.

«О 7.00 годині ранку ми завершили проводити засідання штабу для того, щоб роз’їхатись по автомобільним дорогам, населеним пунктам, районам і продовжити роботу, щоб до кінця дня сьогодні забезпечити життєдіяльність  на території району», - поінформував Присяжнюк.

За його словами, сьогодні до 14.00 буде повністю відновлено електропостачання в області.

«На п’ятницю і на суботу у нас було відключено 150  населених пунктів. Але поступово ми їх зменшили, на вчорашній день було - 27, на сьогодні – 2 населених пункти, які ще не забезпечені електроенергією. Це Фастівський район і Бориспільський район, де відбулися великі пориви і люди працюють: до 12, максимум до другої години дня ушкодження будуть усунуті», - зазначив Присяжнюк.

Він також додав, що відновлено рух на найбільш проблемній ділянці - автотрасі Київ-Чоп.

«На сьогоднішній день під’їзд до всіх населених пунктів забезпечено на Київщині. Великі  проблеми були у нас на трасі Київ-Чоп. Ми пішли назустріч Києву, для того, щоб не пустити транзитний транспорт і зупинили при в’їзді в Київ. Таким чином, ми самі собі зробили великі труднощі, тому що машини зупинилися на дорогах , водії проявили недисциплінованість і ставили машини в два а то і в три ряди. Це заважало виїзду спеціальної техніки для того, щоб провести очищення. А то і виїжджали на полосу зустрічного руху», - розповів Присяжнюк.

За словами голови КОДА у здійсненні рятувальних робіт було задіяно 1,5 тис. одиниць техніки, а також близько тисячі чоловік.

«Були задіяні представники Державтоінспекції і Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства оборони близько 1 тис. чоловік, які надавали допомогу. Було розміщено 180 пунктів для надання допомоги: чай, бутерброди, гаряча їжа. За суботу було визволено із полону 1тис.250 автомобілів, за неділю - 1тис.300. В першому випадку з снігового полону було визволено біля 2,5 тис. людей, які знаходились в легкових машинах і автобусах, і з суботи на неділю біля - 2 тис.800 людей і їм була надана допомога», - повідомив Присяжнюк.

Сьогодні в області близько тисячі соцпрацівників будуть надавати допомогу пенсіонерам.

«Ми звернулися до Уряду і прийнято рішення разом з киянами, щоб сьогодні був вихідний день для того, щоб повністю підготовити інфраструктуру та забезпечити життєдіяльність на Київщині, повністю очистити дитячі садочки, лікарні, тротуари, автобусні зупинки. Соціальним працівникам, а їх близько 1 тис., поставлено завдання відвідати пристарілих людей разом з дільничними інспекторами, надати допомогу» - поінформував голова КОДА.

«Був встановлений контроль за роботою Васильківського хлібокомбінату. Кожний день, незалежно від покриття доріг 120 автомобілів працювали і вдень і вночі і розвозили хліб по населеним пунктам. І на сьогоднішній день проблем із забезпеченням продуктами харчування на території Київщини немає», - додав Присяжнюк.

Він також повідомив, що людських жертв, внаслідок негоди, на території області не було:

«За цих два дні було більше тисячі викликів карет швидкої допомоги. Ми дійсно за 20 хвилин, за півгодини не могли доїхати, але на протязі години машини приїжджали, забирали хворих, і скарг не було».

Як повідомляли «Київ. Коментарі», голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк наголосив на тому, щоб розчищання снігу здійснювалося не тільки на центральних магістралях, а й районних та сільських доріг. На території Київської області від снігу розчищені всі траси державного значення, а також - під’їзди до населених пунктів.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus