КИЇВ

Суд «подарував» фірмі величезне приміщення на Подолі

0

Рішенням Подільського райсуду приватне товариство незаконно набуло право власності на комунальні приміщення загальною площею 1,6 тис м2 по вул. Западинській, 9 на Подолі

 Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, прокуратура Подільського району Києва подала апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

Як з’ясували в прокуратурі, у 2009 році ТОВ «Новоліта» на підставі мирової угоди з ТОВ «Росукр-Консалтинг» набуло права власності на частину нежитлового підвального приміщення загальною площею 260 м2 по вул. Западинській, 9.

У подальшому товариство провело у будівлі капітальний ремонт, під час якого суттєво збільшило площу придбаної нерухомості та звернулося до Подільського районного суду з позовом про визнання за ним права власності на новоутворене приміщення.

В позовних вимогах ТОВ «Новоліта» стверджувало, що в ході ремонтних робіт створило новий об’єкт загальною площею понад 1,6 тис м2, а відтак має право стати його власником.

В серпні 2012 року рішенням Подільського райсуду вказані вимоги було задоволено.

Натомість, як встановлено прокурорською перевіркою, нежитлові приміщення площею 1,6 тис. м2 по вул. Западинській, 9, які начебто утворилися в ході капітального ремонту, існують з моменту будівництва будинку (з 1988 року) та належать до комунальної власності.

До того ж, згідно з проектом капітального ремонту, ремонтні роботи в підвалі вказаної будівлі стосувалися лише демонтажу старої стелі, встановлення на її місце нової та інших оздоблювальних робіт без зміни загальної площі об`єкту.

В апеляційній скарзі прокуратура вимагає скасувати рішення Подільського райсуду та постановити нове, яким у задоволенні позову ТОВ «Новоліта» щодо визнання права власності на комунальне майно відмовити у повному обсязі.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus