КИЇВ

Федоренко: Киянам варто вимагати від влади звіту про ефективність заходів з ліквідації надзвичайної ситуації

0

Столичну владу було заздалегідь проінформовано про стихійне лихо та навіть у таких умовах вона не спромоглася створити належні умови для подолання надзвичайної ситуації 

Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі», таку думку висловив експерт з місцевого самоврядування, голова громадської організації «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко, коментуючи боротьбу київської влади з наслідками погодної стихії.

«Вже зараз виникає багато питань щодо ефективності дій місцевої влади у критичній ситуації. Цікаво в чому полягала підготовка і які заходи було здійснено? Чому оперативний штаб не було створено заздалегідь? Чому далекобійникам дозволили в’їзд до Києва? Адже штормове попередження було озвучене заздалегідь і влада мала час, щоб підготуватися до негоди» - критикує дії влади Федоренко.

На його переконання, столична влада не зробила жодних висновків за часів снігопадів у грудні минулого року і продовжувала традиційну схему з використання безкоштовної робочої сили у вигляді курсантів з лопатами та закликів до киян самостійно боротися зі снігом.

В той же час, експерт говорить що не усюди комунальники спрацювали погано: «Розчищена ідеальна дорога на Конча-Заспу, а також до інших місць проживання і відпочинку можновладців, вул. Банкова, дорога на Межигір’я - ось приклади того, що до негоди столична влада все-таки готувалася».

За словами Федоренка, киянам варто вимагати від влади звіту про ефективність заходів з ліквідації надзвичайної ситуації.  А також, ознайомитися з планом ліквідації наслідків стихійного лиха за плюсової температури.

«Невдовзі сніг розтане і перетворить Київ на прообраз Венеції. Киянам, після снігового полону варто знати наперед, чи вивезуть хоч частину снігу з міста, чи потрібно вже зараз йти в спеціалізовані магазини за надувними човнами» - зауважує експерт.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus