КИЇВ

Звільнений заступник Попова вирішив зав’язати з держслужбою

0

Олександр Мазурчак, який вчора подав у відставку з посади першого заступника голови КМДА, заявив, що взагалі йде з державної служби

 Про це він сказав в інтерв‘ю журналістам, відповідаючи на запитання щодо його подальших планів, передає «УНІАН»,

«Я йду у відставку як державний службовець і йду з державної служби. Я ще не знаю, де я буду працювати і що буду робити. Але спершу я відісплюсь, тому що чотири доби я не спав. А далі, думаю, що прийму якесь рішення для себе. Того рівня підготовки, яка в мене є, з таким досвідом роботи, який є в мене, не так багато…», - сказав Мазурчак.

Пояснюючи причини відставки, він сказав, що перед ним було поставлене «завдання, про яке кажуть: «миссия невыполнима».

«Коли ти не можеш зробити, коли це вище твоїх сил… Через те, що комісія, очолювана мною, вчасно не прийняла кілька рішень… І я вважаю, що повинен бути вимогливим до себе, так само, як і до своїх підлеглих, тому я прийняв для себе таке рішення», - зауважив Мазурчак.

За його словами, для того, щоб у такий короткий період вивезти сніг та прибрати усі вулиці, в Києва просто недостатньо перш за все ресурсів, як людських, так і технічних.

«У нас немає такої кількості техніки, щоб можна було зробити адекватну вивозку снігу. По всіх містах Європи й Америки вивозка снігу неможлива за такий короткий період», - заявив він.

Водночас Мазурчак наголосив, що йому «не соромно ні за один день, проведений на цій посаді. Я працював чесно перед киянами і зробив усе, що міг».

На запитання, що він думає про звільнення керівника «Київавтодору» та начальника Управління з надзвичайних ситуацій КМДА, Мазурчак відповів: «Я вважаю, що Георгій Глинський – один із кращих професіоналів, який є в дорожній службі.

Але є ситуації, коли не все людина зробила, і якщо є якісь недоліки чи промахи, то треба за них відповідати. Такі люди, як Глинський, не залишаться без роботи. Він знайде собі роботу і працюватиме на благо киян і зробить ще багато».

На його переконання, Віталій Пшеничний також зможе з його досвідом знайти собі нормальну роботу, але більш спокійну, зважаючи, що він «людина у віці».

 «І незалежно від того, що я звільнений, я не відмовлюся від тих рисів, яких буду опікати у Київському зоопарку», - запевнив Мазурчак (ред.. - Мазурчак взяв шефство над рисями, що мешкають у зоопарку, підтримавши програму спонсорської підтримки тварин).

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 26 березня ввечері голова КМДА Олександр Попов заявив, що прийняв відставку свого першого заступника Мазурчака.

Також голова КМДА наказав підготувати документи та подати їх до Київради щодо звільнення генерального директора комунальної корпорації «Київавтодор» Глинського.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus