КИЇВ

Конституційний суд поки ігнорує київські вибори

0

Конституційний суд ще не приступив до розгляду подання 48 «регіоналів» про проведення київських виборів у 2015 році  

Як передає кореспондент «Коментарів», про це повідомили народні депутати від «Батьківщини» після зустрічі з головою Конституційного суду Анатолієм Головіним.

Зокрема, нардепи Юрій Одарченко й Олександр Чорноволенко та голова фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяна Мелехова пояснили, що прийшли до Конституційного суду, щоб ознайомитися з текстом подання.

За словами Одарченка, у документі «регіонали», посилаючись на нову Конституцію, вимагають проведення виборів синхронно по всій Україні в 2015 році.

«Суть вистави - це проведення чергових виборів як у Києві та Тернополі, так і по всій Україні в 2015 році», - сказав депутат, додавши, що «регіонали» будуть робити все, щоб відтягнути або взагалі скасувати вибори в столиці.

При цьому Одарченко наголосив, що колегія суддів КС ще не прийняла до провадження це конституційне подання. «Колегія може почати або не почати провадження до кінця тижня або на початку наступного. Найкоротший строк розгляду за прискореною процедурою складає один місяць», - сказав депутат.

У той же час він підкреслив, що Верховна Рада не має жодних причин не голосувати за постанову, прийняту в першому читанні, про проведення виборів у Києві 2 червня 2013 року.

У свою чергу Чорноволенко зазначив, що опозиція наполягатиме на голосуванні постанови про проведення виборів у Києві 2 червня на засіданні 2 квітня.

Як повідомляли «Коментарі», 21 березня Верховна Рада підтримала в першому читанні проект постанови про призначення та проведення виборів у столиці 2 червня. Даний документ повинен бути прийнятий в цілому не пізніше 2 квітня.

Голосування в першому читанні стало компромісом між «регіоналами» й опозицією.

Напередодні голосування до Конституційного суду надійшло подання від 48 народних депутатів від Партії регіонів з проханням розтлумачити норми Основного закону, що стосуються виборів місцевих органів влади.

Раніше «регіонали» заявляли, що визначаться зі своєю позицією щодо голосування в цілому за постанову про вибори в Києві тільки виходячи з вердикту Конституційного суду.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus