КИЇВ

Громадські організації кличуть на Майдан встановлювати дату київських виборів

0

Громадські організації Києва мають підтримати акцію опозиції за призначення місцевих виборів у столиці, яка відбудеться  2 квітня біля Верховної ради

 Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі» про це заявили у ГО «Муніципальна ліга Києва».

«Громадська активність охоплює сьогодні майже всі сфери суспільного життя. Об’єднавшись спільним інтересом захистити законне право обирати собі владу,

столичні  громадські організації мають долучитися до акції опозиції - йдеться у заяві організації - Вимагаючи призначення Верховною радою виборів міського голови та депутатів Київради у законний термін 2 червня 2013 р., кияни зможуть змінити столичну владу».

В «Муніципальній лізі Києва» називають головні мотиви  для об’єднання всіх учасників акції 2 квітня. Це - недовіра чинній владі Попова у Києві, спільне бажання зміцнення соціального розвитку міста, відродження місцевого самоврядування, забезпечення повноцінної правової свободи киян та їх соціальний захист.

Також, як зазначається у заяві, відтермінування виборів до 2015р. ще більше поглибить кризову ситуацію в Києві з «вотумом довіри» до влади та владних установ. Громадська організація попереджує, що рішення Київради та в.о. міського голови після закінчення терміну їх обрання  - 3 червня 2013 р – будуть нелегітимними. Крім того, є необхідність у відновленні районних рад, до роботи яких будуть задіяні активісти громадських організацій Києва. Саме вони, маючи досвід, бажання, зв’язок з населенням та ідеї, впливатимуть на розвиток міста.

«Сьогодні влада влаштовує перепони для громадських ініціатив з управління, вдосконалення правової системи та антикорупційних заходів. КМДА повільно   нівелює інститут обрання мера міста, з наполеглівістю перетворюючи мера на «англійську королеву». Якщо не відбудуться вибори у червні, цілком ймовірно,  що через нелегітимність представницької влади повний контроль над столицею візьме на себе виконавча влада, призначена в адміністративному порядку» - заявляють у «Муніципальній лізі Києва».

Як повідомляли «Київ. Коментарі»,  парламент не підтримав проект постанови про призначення та проведення виборів мера Києва і Київради. За це рішення проголосувало 179 народних депутатів.

В опозиції спрогнозували, що якщо вибори в Києві не будуть призначені, то жителі столиці організують масову акцію непокори: не платитимуть за паркування, комунальні послуги та за проїзд у громадському транспорті.

Опозиція закликала киян прийти 2 квітня о 10:00 під Верховну Раду і вимагати призначення виборів у Києві на 2 червня.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus