КИЇВ

У Попова визначили переходи, яким загрожує потоп

0

Влада Києва склала перелік підземних переходів, які можуть бути підтоплені талою водою

Як повідомили «Київ.Коментарі» у КМДА, до цього списку «ввійшло більше 70 переходів столиці».

Насправді їх буде більше 200, а саме – 228. Із них 33 – у Голосіївському, 28 – у Деснянському, 23 – у Шевченківському, 24 – у Дніпровському, 32 – в Оболонському, всього 6 – у Подільському, 24 – у Дарницькому, 21 – у Святошинському, 14 – у Печерському та 23 – у Солом’янському районі.

«Для оперативного реагування та запобігання підтопленню КМДА визначила відповідальних осіб на кожному об’єкті з боку інвесторів, дорожньо-експлуатаційних управлінь, районних адміністрацій тощо», - зазначили в міськадміністрації.

При цьому громадян просять у разі виявлення будь-яких ознак появи води в переходах міста негайно повідомляти про такі випадки в Контактний центр Києва за телефоном 15-51 (цілодобово).

Нагадаємо, раніше влада підтвердила, що місто готує план евакуації для тих районів столиці, яким загрожує підтоплення  Подолу, Оболоні, Поштової площі.

За інформацією ЗМІ, в райони Києва надійшов наказ терміново підготувати план першочергових заходів з ліквідації наслідків водної стихії, включаючи можливу евакуацію населення. На офіційному сайті КМДА оприлюднено карта можливих затоплень міста.

У Києві створено штаб для запобігання загроз повені та ліквідації її наслідків. Голова КМДА Олександр Попов поставив роботу штабу під особистий контроль. Комунальні служби міста розпочали роботу з перевірки систем водовідведення, очищення зливостоків тощо.

Разом із тим директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергій Садовий заявив, що ДАІ Києва розробляє схему перенаправлення водіїв зі столичних вулиць, які може підтопити через танення рекордної кількості снігу.

Фото: КП в Україні

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus