КИЇВ

Попову сподобалось, як волонтери безкоштовно виконують його роботу

0

У КМДА створена окрема група, відповідальна за комунікацію з волонтерами

Як повідомили «Коментарям» у КМДА, особливо відчутною допомогу добровольців була під час стихійного лиха в результаті снігопаду 22-24 березня.

«Водії позашляховиків витягали з заметів автобуси та автомобілі, інші волонтери пригощали гарячим чаєм та печивом тощо. Міська влада високо цінує таку підтримку і допомогу та запрошує волонтерів до плідної співпраці у майбутньому», - відзначили в КМДА.

«Враховуючи ймовірність повені в столиці через різке танення великої кількості снігу така співпраця буде надзвичайно корисною і необхідною. Хоч фахівці і заспокоюють: повені в Києві чекати не варто, однак КМДА мобілізувала всі сили для попередження підтоплень та оперативної ліквідації їх наслідків. І тут може знадобитися допомога волонтерів», - відзначають в міськадміністрації.

Як зазначив в.о. першого заступника голови КМДА Анатолій Голубченко, «нам може знадобитися посильна допомога в інформуванні громадян у разі надзвичайної ситуації, у виникненні будь-яких комунальних, екологічних та інших проблем у місті».

При Міському штабі з ліквідації наслідків НС працює окрема група, яка буде налагоджувати контакти і тримати постійний зв´язок з волонтерами.

Відповідальним за координацію волонтерів визначено Влада Шелокова (тел.: 099-265-18-68). Також можна зв´язатися через офіційну сторінку Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища в мережі Facebook.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus