КИЇВ

«Регіонали» запевняють, що стара Київрада може працювати безстроково

0

У Партії регіонів вважають, що якщо вибори в Києві не будуть призначені в цьому році, діюча Київрада матиме право працювати далі 

Про це, відповідаючи на запитання кореспондента «Коментарів» щодо повноважень Київради, що закінчуються в кінці травня, заявив керівник Партії регіонів Олександр Єфремов.

«У нас у законодавстві прописано про безперервність влади. Це стосується як Верховної Ради, так і місцевих рад. Там прописано, що до моменту обрання нової ради, її функції виконує нині діюча рада. Тому безперервності влади не буде ніде», - зазначив він.

При цьому Єфремов підкреслив, що він не може вплинути на те, щоб прискорити ухвалення рішення Конституційного Суду.

«Але, як мені здається, питання досить публічне, і вони (КС - ред.) затягувати з прийняттям рішення з даного питання не будуть», - підкреслив Єфремов.

У свою чергу, голова Верховної Ради Володимир Рибак вважає, що парламент повинен проголосувати за рішення про вибори в Києві.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 21 березня Верховна Рада підтримала в першому читанні проект постанови про призначення та проведення виборів у столиці 2 червня. Даний документ повинен бути прийнятий в цілому не пізніше 2 квітня.

Голосування в першому читанні стало компромісом між «регіоналами» й опозицією.

Напередодні голосування до Конституційного суду надійшло подання від 48 народних депутатів від Партії регіонів з проханням розтлумачити норми Основного закону, що стосуються виборів місцевих органів влади.

Раніше «регіонали» заявляли, що визначаться зі своєю позицією щодо голосування в цілому за постанову про вибори в Києві тільки виходячи з вердикту Конституційного суду.

 Автор: Дмитро Качура

Фото:  Наталя Ільїна

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus