КИЇВ

У Попова готуються до масового напливу постраждалих від потопу

0

У Департаменті охорони здоров’я затвердили план реагування медичних закладів у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в КМДА, відповідний наказ підписав начальник профільного департаменту Віталій Мохорєв.

Так, у разі необхідності медичний персонал закладів охорони здоров’я працюватиме у збірно-евакуаційних, приймально-евакуаційних пунктах та у пунктах розміщення. Також передбачено додаткове розгортання резерву ліжкового фонду. У разі загрози підтоплення, за надходженням сигналу, відбуватиметься евакуація пацієнтів та персоналу закладів охорони здоров’я відповідно до діючого плану евакуації.

Крім того, сформовано запас медикаментів та виробів медичного призначення, постійний резерв бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з необхідним оснащенням.

Відповідно до наказу медзаклади столиці мають бути у повній готовності до введення в дію плану реагування лікарні на масовий керований або спонтанний наплив постраждалих.

У профільному департаменті зауважують, що за надання медичної допомоги постраждалим та евакуйованим громадянам із зон підтоплення територій Києва та забезпечення роботи закладів охорони здоров’я персональну відповідальність покладено на начальників управлінь охорони здоров’я районних в місті Києві державних адміністрацій, керівників закладів охорони здоров’я.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», екологи прогнозують сильну повінь в Києві в результаті танення великої кількості снігу, що випав в 20-х числах березня. 

 Колишній перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, незважаючи на те, що подав відставку, має намір підготувати план заходів щодо мінімізації наслідків можливої ​​повені в Києві. Він попереджає про сильний потоп, в якому «машини плаватимуть по самі дахи».

Також нагадаємо, що голова КМДА Олександр Попов заявив, що персональну відповідальність за ситуацію з паводком несе директор Департаменту міського благоустрою та охорони природного середовища КМДА Сергій Садовий.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus