КИЇВ

В Києві готуються до масової евакуації жертв потопу

0

У Департаменті охорони здоров´я КМДА затвердили план реагування медустанов у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру

Як повідомили «Коментарям» у КМДА, відповідний наказ підписав начальник профільного департаменту Віталій Мохорєв.

Так, у разі необхідності медперсонал закладів охорони здоров´я працюватиме в збірно-евакуаційних, приймально-евакуаційних пунктах і в пунктах розміщення. Також передбачено додаткове розгортання резерву ліжкового фонду. У разі загрози підтоплення, після надходженню сигналу, буде проходити евакуація пацієнтів і персоналу закладів охорони здоров´я згідно з чинним планом евакуації.

Крім того, сформований запас медикаментів і виробів медичного призначення, постійний резерв бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з необхідним оснащенням.

Згідно з наказом, медустанови столиці повинні бути у повній готовності до введення в дію плану реагування лікарні на масовий керований або спонтанний наплив постраждалих.

У профільному департаменті зазначають, що за надання медичної допомоги постраждалим та евакуйованим громадянам із зон підтоплення територій Києва та забезпечення роботи закладів охорони здоров´я персональна відповідальність покладена на начальників управлінь охорони здоров´я районних у місті Києві державних адміністрацій, керівників закладів охорони здоров´я.

Як повідомляли «Коментарі», з 30 березня в Україну прийшло довгоочікуване потепління, у зв´язку з чим почав інтенсивно танути сніговий покрив, але при цьому синоптики не прогнозують у зв´язку з цим серйозного підтоплення. Разом з тим, вчені Науково-дослідного метеорологічного інституту НАНУ не бачать загроз для серйозних паводків внаслідок танення  снігу.

Фракція «Батьківщина» звернулася до спікера Верховної Ради Володимира Рибака з проханням запросити представників уряд на завтрашнє засідання парламенту. 

Джерело фото: PHL

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus