КИЇВ

У Попова зізнались, що держпідприємства заборгували робітникам 68 млн. грн.

0

Станом на 1 березня 2013 борг із виплати заробітної плати було зафіксовано на 40-ка столичних підприємствах та організаціях на загальну суму 85,7 млн. грн., з яких 90% складали борги підприємств державного сектору 

Як повідомили «Київ. Коментраі» в КМДА, про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, найбільшими боржниками залишалися державні підприємства, які є учасниками Державного концерну «Укроборонпром», – завод «Буревісник» (17,6 млн. грн.), компанія «Артем» (14,4 млн. грн.), завод «Генератор» (9,8 млн. грн.), завод «Радар» (9,1 млн. грн.), НДІ гідроприладів (2,5 млн. грн.), машинобудівна фірма «Артем» (1,8 млн. грн.). Також боржниками є підпорядковані Держагентству з управління майном України НДІ «Оріон» (6 млн. грн.) та Київський інститут автоматики (2,1 млн. грн.), а ще два підприємства, які підпорядковані Державному космічному агентству України, – казенне підприємство «Арсенал» (2,8 млн. грн.) та завод «Арсенал» (2 млн. грн.).

Обсяг боргу із заробітної плати на цих 10-ти підприємствах склав понад 68 млн. грн. або 80 % від загального боргу в місті.

Серед підприємств недержавного сектору найбільший обсяг боргу накопичився на ТОВ «Форум ДС і КО» (2,1 млн. грн.), ПАТ «Київський річковий порт» (1,4 млн. грн.), ЗАТ «Атек» (1 млн. грн.), ВАТ ПБК «Схід» (0,9 млн. грн.) та ТОВ «Завод «Ізумруд» (0,5 млн. грн.).

Причинами виникнення боргу є значне зменшення замовлень на продукцію та несвоєчасні розрахунки замовників за виконані роботи.

«Усі підприємства-боржники охоплені перевірками, а питання стану погашення заборгованості із заробітної плати щомісячно розглядається на засіданнях міської та районних тимчасових комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Завдяки вжитим спільним заходам, протягом січня-березня 2013 року підприємства-боржники міста виплатили понад 28 млн. грн. заборгованої заробітної плати. Разом з тим, слід зазначити, що станом на 1 березня цього року в Києві відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати на комунальних підприємствах та в бюджетних установах столиці, які фінансуються з міського бюджету», – наголосив Руслан Крамаренко.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus