КИЇВ

Міліція розповіла, як розмежовувала людей на мітингах під Радою (ФОТО)

0

Правоохоронці підрахували, що в масових заходах взяли участь всього 4 тисячі громадян, яких «охороняли» 700 співробітників органів внутрішніх справ

Завдяки професійним діям правоохоронців грубих порушень громадського порядку під час мітингів під Верховною Радою 2 квітня не сталося.

Як повідомили «Коментарям» у Відділі зв´язків з громадськістю ГУМВС України в Києві, загальна заявлена ​​кількість учасників заходів склала близько 20 тисяч осіб. Для забезпечення охорони громадського порядку столичною міліцією було підготовлено відповідний розрахунок сил і засобів.

Близько 11 години ранку біля стін Верховної Ради України розпочався мітинг, організований опозиційними силами, на підтримку законопроекту про вибори мера міста Києва. Одночасно з цим неподалік ВРУ, ближче до Маріїнського палацу, проходив мітинг «За європейське майбутнє».

Всього в масових заходах взяли участь більше 4 тисяч громадян. До охорони громадського порядку згідно з розрахунком сил і засобів залучалося 700 співробітників органів внутрішніх справ», - зазначили в управлінні МВС у м. Києві.

«Правоохоронці провели розмежування місць перебування учасників обох мітингів, щоб таким чином не допустити можливих зіткнень між прихильниками полярних політичних сил. Завдяки професійним діям правоохоронців грубих порушень громадського порядку не допущено. Співробітники міліції завжди націлені на толерантне ставлення до учасників масових заходів, забезпечення правопорядку, незважаючи ні на які політичні уподобання прихильників різних політичних таборів», - підкреслили в МВС.

Разом з тим правоохоронці звернулися до організаторів заходів з проханням «у майбутньому чітко дотримуватися встановленого законом порядку проведення мітингів і демонстрацій, не порушувати громадський порядок, не провокувати конфліктних ситуацій і не підбурювати мітингувальників до силових конфліктів з правоохоронцями». 

 

Як повідомляли «Київ. Коментарі», на опозиційному мітингу вимагали призначити вибори мера Києва та Київради. На підтримку опозиції під Верховну Раду прийшло близько 6-7 тисяч людей.


Площа перед Верховною Радою була заповнена молодими людьми, яких привезли для участі в мітингу «Молодь за європейське майбутнє», ініційованому Партією регіонів.

Фото: Влад Руденко

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

16:05

В Киеве будут популяризировать вегетарианство

15:47

В Киеве появится библиотека аудиокниг на украинском языке

15:16

В столице из-за ярмарок изменят работу транспорта на Троещине

15:16

В Киеве пройдет выставка редких фиалок

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus