КИЇВ

Поки «Київавтодор» закопує ями, Попов викопав 100 ямок на Хрещатику

0

Комунальники підготували 100 лунок для висадження 115 м’ясочервоних каштанів на Хрещатику, які  за договором були передані місту приватною компанією 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в КМДА, роботи із заміни ґрунту тривають. Наразі фахівці комунального об’єднання «Київзеленбуд» обробляють лунки антисептичним розчином. Крім того, зеленбудівці обрізали старі насадження, а також видалили сухі та аварійні дерева.


Крім того, висадження ще 205 дерев на Хрещатику здійснить ТОВ «Професійний садівник», який став переможцем конкурсних торгів на проведення капітального ремонту зелених насаджень на вулиці Хрещатик

Як повідомив генеральний директор комунального об’єднання «Київзеленбуд» Михайло Царенко, до Києва привезли 115 дерев, а до кінця тижня привезуть ще 205 саджанців.

Згідно з договором про співпрацю, 115 м’ясочервоних каштанів передає місту приватна компанія.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», до висадження каштанів на Хрещатику долучилися підприємці, зокрема приватна компанія, яка мала до кінця березня доставити понад 100 м’ясочервоних каштанів.

13 березня комунальники почали обрізати каштани на вулиці Хрещатик.

Комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Шевченківського району уклало угоду з ТОВ «Професійний садівник» на капітальний ремонт зелених насаджень на вулиці Хрещатик. Вартість угоди склала 2,96 мільйона гривень.  

Також нагадаємо, каштани на Хрещатику мали висадити ще на початку жовтня минулого року. Тоді в КМДА доповіли, що спеціальна комісія дослухалась до думки науковців і схвалила сорт каштану «Бріоті», який не ушкоджується каштановою мінуючою міллю, як, наприклад, каштан кінський. Згідно з розпорядженням КМДА на капітальний ремонт зелених насаджень на Хрещатику виділено 4 млн. грн.

Фото: Влад Руденко

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus