КИЇВ

«Сніговий апокаліпсис» у Києві звалили на «папередників»

0

Транспортний колапс, що виник у Києві під час аномальних снігопадів 22-24 березня, викликаний, крім погодних умов, ще й конфігурацією дорожньої мережі столиці

Як повідомили «Коментарям» у Департаменті ДАІ МВС України,  такого висновку дійшли фахівці автоінспекції, проаналізувавши ситуацію в Києві.

За інформацією ДАІ, низька пропускна здатність доріг Києва, постійні затори, велика кількість ДТП обумовлені постійним зростанням кількості транспортних засобів, яких в даний час більше 1 млн і конфігурацією вулично-дорожньої мережі.

«Вулично-дорожня мережа має вигляд радіально-кільцевої схеми, що забезпечує зручне транспортне сполучення периферійних районів з центром. Але через відсутність кільцевих магістралей і необхідної кількості мостів через Дніпро відбувається постійне скупчення автомобілів в центральній частині міста», - зазначили в ДАІ.

Також, як вважають у ДАІ, додають проблем низька пропускна здатність доріг, нераціональні схеми організації дорожнього руху та застосування застарілих методик регулювання транспортних потоків, відсутність достатньої кількості місць для тимчасового паркування та постійного зберігання транспортних засобів, використання пасажирських автобусів малої місткості, непродумана система розміщення зупинок і кінцевих пунктів та ін.

Для поліпшення ситуації в ДАІ запропонували: оптимізувати мережі маршрутів громадського транспорту з одночасною заміною рухомого складу на автобуси і тролейбуси великої місткості; заборонити автобусам міжміського та приміського сполучення пересуватися в центрі міста; заборонити заїзд у центральну частину міста окремих категорій автотранспорту; впровадити інтелектуальні системи управління дорожнім рухом, системи відеоспостереження та фотофіксації порушень ПДР; ввести на паралельних вулицях односторонній рух у протилежних напрямках; створити нові зони паркування в центральній частині міста виключно поза проїзною частиною, будувати «перехоплюючі» паркінги біля кінцевих станцій метрополітену.

Також в ДАІ пропонують впровадити нові логістичні схеми з метою нормалізації руху вантажних автомобілів і побудувати транспортні термінали на в´їздах до столиці; побудувати Велику кільцеву дорогу в межах 10-30 км зони від існуючих меж столиці.

Нагадаємо, 22-23 березня в західних і центральних областях України пройшов найсильніший за всю історію снігопад. Більше за інших від стихії постраждав Київ, де випало 40 млн тонн снігу. У місті зупинився громадський транспорт, закриті аеропорти, суттєво ускладнився рух поїздів. У столиці була оголошена надзвичайна ситуація.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

11:24

Поезд «Киев-Мариуполь» будет курсировать быстрее

11:06

Young Fathers выступят в Киеве на фестивале UPark 2018

10:36

Стало известно, как будет выглядеть метро «Святошино»

10:28

В столице реформируют 26 детских интернатов

10:15

В Киеве реконструируют проспект Академика Палладина

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus