КИЇВ

«Регіонали» зібралися обговорити розпуск парламенту

0

Переговори про розблокування Верховної Ради не принесли результату, тому представники більшості проводять збори, на яких можуть прийняти рішення саморозпуститися  

Як передає кореспондент «Коментарів», про це заявив голова Верховної Ради Володимир Рибак.

За його словами, опозиція продовжує блокувати трибуну, висуваючи три вимоги. «Перше, це вибори в Києві, друге - скасування пенсійної реформи і третє - це відставка уряду».

«Перші два питання вже були поставлені на розгляд Верховної Ради і депутати прийняли відповідні рішення. Тому я лідерам всіх фракцій кажу - сідайте домовляйтеся, але парламент повинен працювати», - заявив Рибак.

Що стосується відставки уряду, то спікер заявив, що на погоджувальній раді в понеділок було ухвалено рішення провести в п´ятницю о 10:00 «Годину запитань до уряду». Кабмін, як зазначив Рибак, має прийти до Ради у повному складі.

При цьому Рибак додав, що питання про недовіру уряду він зможе поставити на голосування на наступному пленарному тижні, як того вимагає процедура. «Проте опозиція каже ні. Тому депутати від більшості, де близько 240-250 осіб вимагають від мене забезпечити роботу парламенту. Вони запросили мене на збори депутатів, щоб розглянути ситуацію».

Не знаю, які будуть пропозиції, можливо саморозпуститися, можливо попросити Президента розпустити парламент, можливо ще щось. Я послухаю депутатів і пізніше проінформую про ті рішення, які будуть прийняті», - підсумував Рибак.

Фото: Наталя Ільїна

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

09:54

Работники аэропорта «Борисполь» копаются в чужих вещах (ВИДЕО)

09:32

На Оболони переименовали детскую библиотеку

08:26

В Киеве прекратили поиски студентки, прыгнувшей с моста Патона

08:19

Киевский парк «Муромец» обустроят в богатырском стиле

18:42

Замковая гора в Киеве получила статус парка

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus