КИЇВ

Опозиція заявляє про державний переворот та вимагає арештів

0

Генеральний прокурор має порушити кримінальну справу за посягання на конституційний лад проти депутатів, які беруть участь в засіданні на Банковій 

Про це заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк. 

Він підкреслив, що будь-які рішення, які провладні сили «приймають в «підворотнях», є неконституційними. «І будь-які спроби приймати ці рішення є спробою захоплення державної влади і замахом на українську Конституцію і конституційний лад. Це тюрма - мінімум 15 років», - наголосив Арсеній Яценюк. 

Він підкреслив, що Генеральний прокурор має порушити кримінальну справу за захоплення державної влади і посягання на конституційний лад в Україні й всіх депутатів, які беруть участь в зібранні на Банковій, «притягнути до кримінальної відповідальності і заарештувати». 

За його словами, будь-яке рішення, прийняте не в парламентській залі і в неконституційний спосіб, є «пустим звуком»: «Що стосується якихось там дискусій про розпуск парламенту, - в жодному законі не написано, що парламент може прийняти рішення про саморозпуск. Тому це ніщо інше, як те, що вони лякають». 

«Тільки ж вони перелякають своїх же депутатів. Ми як опозиція готові до будь-якого сценарію. В тому числі й до дострокових як президентських, так і парламентських виборів», - наголосив він. 

Арсеній Яценюк наголосив, що сьогоднішні дії Партії регіонів - це «реакція на вчорашню нараду з президентом Януковичем»: «Президент повинен усвідомити: будь-яке рішення, прийняте поза межами парламенту і освячене Януковичем, є спробою конституційного перевороту і підставою для імпічменту президента».

Як повідомляли «Київ. Коментарі», сьогодні депутати від парламентської більшість під керівництвом спікера ВР Володимир Рибака зібрали альтернативне засідання парламенту, назвавши це зборами депутатів, на яких може бути вирішено питання про саморозпуск ВР.

 Фото: Наталія Ільїна

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:15

На четырех улицах Киева отключили холодную воду

16:22

На одной из столичных улиц разгрузят трафик

15:34

В центре Киева посадят деревья в память о бойцах АТО

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus