КИЇВ

Кияни мають обрати тільки мера-господарника – громадськість

0

Міжнародна громадська організація «Всенародний контроль та захист» підтримує право киян на мирні маніфестації з метою тиску на владу для встановлення дати виборів Київського міського голови та депутатського корпусу міської ради.

Про це «Київ. Коментарі» повідомив її лідер Борис Мацюк.

«Будь-яка мирна акція пробуджує свідомість громадян, сприяє розвиткові основ громадянського суспільства. Проте її організатори не мають чіткого плану дій, тому все відбувається хаотично. Я не виключаю того, що такі акції можуть незабаром повторитися. Але до них організаторам треба серьйозніше готуватися», - сказав він.

На думку Бориса Мацюка, «Київ – це велике господарство, тому важливо, аби кияни обрали на наступних виборах мера-господарника».

«Зараз столиця України перебуває в стані ручного керування. Її нинішній очільник є політиком, він поганий організатор, як наслідок – занедбане комунальне господарство, транспортний колапс внаслідок непогоди, погані дороги, тощо», - підкреслив він.

За його словами, комунальники не впорються зі своїми обов’язками, взимку посипають дороги сіллю, який їх роз’їдає. Наслідки засолення – корозія труб, шин автомобілів, взуття людей, засіллюються грунти, зрештою сіль шкодить і підземним водам. У Фінляндії, приміром, дороги посипають гранітом, а прибиральна техніка така, що може у будь-яке підвір’я заїхати та розчистити. У Берліні гранітний дрібняк і пісок навесні збирають, везуть у сховище і використовують наступного зимового сезону. Навіть у Москві відмовилися посипати дороги сіллю. У штаті Масачусетсі, наприклад, де випадала значно більша кількість опадів, транспортні магістралі були прибрані від снігу за добу. «Що стосується Києва, то він не був готовий до зими: прибиральної техніки не вистачало, вона застаріла та швидко виходила з ладу», - переконаний Борис Мацюк.

На думку Мацюка, «все це означає одне: містом має керувати професіонал, обраний, передусім, міською громадою, який розуміє усі тонкощі справи та комунального господарства. Міський голова не повинен керуватися застарілими радянськими стереотипами, а мати сучасне мислення та обмінюватися досвідом з міськими головами європейських міст».

«Для цього у киян має бути право вибору. Коли Києвом буде керувати людина призначена, або з Банкової, або з Грушевського він буде виконувати лише їх накази. Якщо буде обраний народом мер і ще господарник - він буде слухатись, звітувати, відповідати перед народом, перед вами, в місті буде наведений лад» - резюмував громадський діяч.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:38

Активисты разгромили цыганский табор на Лысой горе

17:32

Киевлянкам расскажут, как открыть свой бизнес

16:48

Киевские власти запустили карту дорожных перекрытий

16:24

Киеву торжественно передали кубки Лиги чемпионов УЕФА

15:20

На Воскресенке зарыбили озеро Радужное

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus