КИЇВ

Спікер заїкнувся про референдум щодо довіри парламенту

0

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак не виключає проведення референдуму про довіру українському парламенту

«... або депутати повинні знайти сили і самороспуститися, раз не знаходять контакт... не треба чекати, коли Президент розпустить цей парламент. Ще варіант - Президент змушений буде звернутися до населення і скаже: «Вам потрібен такий парламент?», - сказав Рибак в інтерв’ю телеканалу «Інтер» у неділю ввечері. На уточнююче запитання: «Ви маєте на увазі референдум?», Рибак відповів ствердно і додав: «Хай тоді визначаються люди», передає «Інтерфакс-Україна».

Рибак також зазначив, що у Верховній Раді потрібно скоротити кількість народних депутатів. «У межах 300 осіб було би достатньо» - сказав він. Говорячи про двопалатний парламент, Рибак підкреслив, що «це дискусійне питання», оскільки Україна «унітарна держава».

Спікер парламенту також висловився за мішану виборчу систему.

«Партії ще не набрали свою політичну вагу, хоча, я вважаю, майбутнє за партіями. Але ще, вочевидь, нам потрібен якийсь час. На мій погляд, мішана система найбільш прийнятна для нашої держави», - зазначив Рибак.

Крім того, він заявив, що підпише законопроекти, ухвалені на альтернативному засіданні парламенту 4 квітня.

«Я закони, які ухвалені, підпишу», - сказав Рибак, додавши, що відправить ці законопроекти «на затвердження» Президенту України.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», раніше лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що влада готує проведення референдуму про створення двопалатного парламенту і внесення змін до Конституції в листопаді цього року.

4 квітня депутати від парламентської більшість під керівництвом спікера ВР Володимир Рибака зібрали альтернативне засідання парламенту, назвавши це зборами депутатів, на яких може бути вирішено питання про саморозпуск ВР.

Також нагадаємо, що раніше і представник Президента у ВР Юрій Мірошниченко, і заступник глави Адміністрації Президента Сергій Ларін заявляли, що Президент підпише «виїзні» закони, у разі підписання їх головою Верховної Ради, і якщо не буде зауважень до їхнього змісту.

У свою чергу, в Партії регіонів не збираються переголосовувати ухвалені 4 квітня законопроекти.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus