КИЇВ

Киянам презентували останні літературні новинки (ФОТО)

0

9 квітня в Arcane Art Gallery спільно з видавництвом «Софія» відбулася зустріч «На початку було Слово», на якій одне з небагатьох українських видавництв, чиї книги постійно займають перші позиції літературних хіт-парадів на території всього СНД, презентувало свої останні видання, анонсувало нові, а також познайомило своїх шанувальників з ретроспективою свого більш ніж 20-річного шляху

 Люди з давнини приписували слову сакральне значення. «На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог», - так починається Євангеліє від Іоанна. Біблія, Тора, Коран - у кожній культурі є Священна Книга. Значення Слова неможливо переоцінити.

«На Землі стільки шляхів, скільки людей, на ній живуть, - каже Головний редактор «Софії» Іна Старих. - Всі ми абсолютно різні. І, незалежно від соціального стану, статі, віку, національності всі ми коли-небудь починаємо відчувати дивний духовний голод, потреба дізнатися відповіді на питання - хто ми, звідки, що ми тут робимо, куди і навіщо йдемо. Напрямок діяльності «Софії» можна визначити англійським виразом «ВОDY, MIND and SPIRIT».
Все життя ми намагаємося знайти свій шлях. І так уже сталося, що в цих пошуках ми знайшли стільки не належать нам скарбів, що понад 20 років тому не втрималися і вирішили поділитися з вами. І продовжуємо це робити зараз».

За ці роки у видавництві мільйонними тиражами вийшли тисячі книг з найрізноманітніших напрямків духовного, психічного і фізичного самовдосконалення, серед яких Карлос Кастанеда, на видання якого «Софія» донині має ексклюзивні права на території всього СНД, Річард Бах і Пауло Коельо.
Разом з новою експозицією картин Галини Москвітіної були представлені такі книги видавництва, як: Лао Цзи «Дао Де Цзін», Сатья Саї Баба «Сказання про Господа Рамі», «Бхагавад-Гіта», Франклін Меррелл Вольф «Шляхи в інші вимірювання», Шрі Парамаханса Йогананда «Автобіографія йога», Маріанна Кеплен «Пастки просвітління», Річард Бах «Чайка Джонатана Лівінгстона», а також подарунковий двотомник Карлоса Кастанеди.
«Перед кожною картиною я хотіла б сидіти годинами в тиші, - ділиться своїми враженнями відомий київський ресторатор Тетяна Митрофанова, - кожна картина настільки самобутня, що вимагає окремого простору, і настільки потужна, що коли проходиш повз, відчуваєш, ніби б серед людей йдеш». Як і картини Галини Москвітіної, представлені на виставці книги є картами території духу, дотримуючись яких, людина може пізнати істину, знайти відповіді на найважливіші, глибинні питання.
«Перше слово з`явилося, коли людина відчула себе окремо від світобудови, - каже художниця Галина Москвітіна, - коли він став розділяти себе та інших, відрізняти день і ніч, вчора і завтра. Це слово стало основою для появи подальших слів, фундаментом для всієї людської цивілізації, усього людського свідомості протягом багатьох тисячоліть. Якщо розшифрувати слова, якими ми користуємося, виявиться, що базовий фундамент нашої мови - це духовність, це свідомість, це вічні істини, які не змінюються незалежно від культури чи цивілізації. Об`єктивне мистецтво передує Слову. Його витоки в первісному, в стані єдності світу, єдності душі і духу людини. Тому твори об`єктивного мистецтва можна «читати» так само, як і книги видавництва «Софія».
Зустріч була цікава не тільки тим, хто шукає шляхи духовного розвитку, а й ділової аудиторії, так як серед останніх новинок видавництва «Софія» бестселери одного з провідних у світі експертів з питань лідерства, професійного та особистісного зростання - Робіна Шарм.

Галерея ARCANE ART створена як презентаційна і комунікативний майданчик для всіх, хто цікавиться Об`єктивним мистецтвом.

За визначенням яке з`явилося на початку XX ст, до об`єктивного відноситься мистецтво здатне переводити нас з рівня буденного, суб`єктивного сприйняття дійсності - на надособистісний рівень буття. В якості найбільш відомих прикладів «об`єктивного мистецтва» можна навести будови Стоун-хендж і єгипетських Сфінксів, ікони Рубльова і фільми Тарковського, полотна Брейгля, Реріха, Кандінского. В своїй культурологічній  діяльності галерея передбачає реалізацію проектів за поданням різних форм «об`єктивного мистецтва» не тільки в Україні, а й в усьому світі
Сайт художниці: http://www.galynamoskvitina.com
Сайт Видавництва «Софія» - http://sophia.ru
ARCANE ART GALLERY
вул. Десятинна, 13, № 44
Контакти:
Тетяна Залива
моб. 095602 91 96

 На правах реклами

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus