КИЇВ

Коли загроза потопу спала, у Попова вирішили перевірити зливостоки

0

В.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко доручив терміново перевірити технічний стан решіток водостоків, розташованих на автошляхах столиці 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в прес-службі КМДА, дорожні служби обстежують водостоки з метою виявлення пошкоджених решіток, щоб попередити можливі негативні наслідки, викликані їх незадовільним технічним станом.

Пошкоджені чавунні решітки замінять на нові, виготовлені із сучасних матеріалів. Першими перевірять зливоприймачі на найбільш завантажених автошляхах Києва з інтенсивним рухом.

Як повідомляли «Київ. Коментарі », з 30 березня в Україну прийшло довгоочікуване потепління, у зв´язку з чим почав інтенсивно танути сніговий покрив, але при цьому синоптики не прогнозують у зв´язку з цим серйозного підтоплення. Разом з тим, вчені Науково-дослідного метеорологічного інституту НАНУ не бачать загроз для серйозних паводків внаслідок танення  снігу.

28 березня у Києві створено штаб, який очолив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовий, створений з метою запобігання повені та ліквідації її наслідків.

Голова КМДА Олександр Попов не сумнівається в тому, що у Києві очікуються підтоплення.  Тим не менш, він запевнив, що комунальні служби оперативно реагуватимуть на ліквідацію наслідків підтоплення.

Також нагадаємо, що голова КМДА Олександр Попов заявив, що персональну відповідальність за ситуацію з паводком несе директор Департаменту міського благоустрою та охорони природного середовища КМДА Сергій Садовий.
Однак, вже 3 квітня голова КМДА Олександр Попов заявив, що у Києві не очікується проблем у зв`язку з весняним паводком на річках. 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus