КИЇВ

Столична влада відібрала шкільні приміщення у дітей-інвалідів

0

Прокуратура Дарницького району столиці заявила позов до Окружного адміністративного суду м. Києва та вимагає скасувати розпорядження Дарницької РДА, яким приміщення школи-інтернату № 10 по вул. Вакулінчука,1, протиправно передано в оренду приватним підприємствам 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, Дарницькою РДА у 2004 році двом приватним підприємствам було передано в оренду строком на 7 років нежитлові приміщення школи-інтернату №10, де навчаються діти, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

Загальна площа приміщень, наданих в оренду, становить понад2800 м2.

Прокурорською перевіркою встановлено, що надання в оренду шкільних приміщень призвело до погіршення умов перебування дітей у навчальному закладі. Так, за висновками фахівців МОЗ України, в порушення санітарних вимог 96 вихованців інтернату вимушені навчатися у непристосованих для цього умовах, а саме у приміщеннях спального корпусу.

У зв’язку з цим столичною прокуратурою було опротестовано протиправну передачу в оренду нерухомого майна навчального закладу. Як результат, укладені договори були скасовані.

Натомість, в порушення прав дітей приміщення не були повернуті закладу, а терміни дії вже не чинних договорів розпорядженням Дарницької РДА протиправно продовжені до 2021 року.

У позові прокуратура вимагає визнати протиправним та скасувати розпорядження Дарницької РДА щодо передачі в оренду шкільних приміщень та повернути їх у користування вихованцям навчального закладу

Попередній розгляд позову у суді заплановано на 11 квітня.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus