КИЇВ

Столична влада відібрала шкільні приміщення у дітей-інвалідів

0

Прокуратура Дарницького району столиці заявила позов до Окружного адміністративного суду м. Києва та вимагає скасувати розпорядження Дарницької РДА, яким приміщення школи-інтернату № 10 по вул. Вакулінчука,1, протиправно передано в оренду приватним підприємствам 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в столичній прокуратурі, Дарницькою РДА у 2004 році двом приватним підприємствам було передано в оренду строком на 7 років нежитлові приміщення школи-інтернату №10, де навчаються діти, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

Загальна площа приміщень, наданих в оренду, становить понад2800 м2.

Прокурорською перевіркою встановлено, що надання в оренду шкільних приміщень призвело до погіршення умов перебування дітей у навчальному закладі. Так, за висновками фахівців МОЗ України, в порушення санітарних вимог 96 вихованців інтернату вимушені навчатися у непристосованих для цього умовах, а саме у приміщеннях спального корпусу.

У зв’язку з цим столичною прокуратурою було опротестовано протиправну передачу в оренду нерухомого майна навчального закладу. Як результат, укладені договори були скасовані.

Натомість, в порушення прав дітей приміщення не були повернуті закладу, а терміни дії вже не чинних договорів розпорядженням Дарницької РДА протиправно продовжені до 2021 року.

У позові прокуратура вимагає визнати протиправним та скасувати розпорядження Дарницької РДА щодо передачі в оренду шкільних приміщень та повернути їх у користування вихованцям навчального закладу

Попередній розгляд позову у суді заплановано на 11 квітня.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

18:26

Завтра в Киеве за порядком будут следить 3000 правоохранителей

17:34

В Киеве предприниматель был прикован к кровати 11 суток

16:47

В Киеве активно борются с реализацией суррогатного алкоголя

16:21

Радикалы из С14 устроили погром в здании Россотрудничества в Киеве

15:30

Беларусь на Евровидении-2018 представит певец из Киева (ВИДЕО)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus