КИЇВ

У Попова розповіли, яким районам загрожують масштабні обвали

0

В Києві постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення надати статус надзвичайної ситуації місцевого рівня шести зсувонебезпечним ділянкам 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в КМДА, такий статус отримали схили біля озера Глинка поблизу пров. Філатова і бульвару Дружби Народів у Печерському районі; ділянка на вул. Академіка Кащенка, 154 (Мишоловська балка) у Голосіївському районі, де подальший розвиток зсувних процесів може спричинити руйнування доріг, комунікацій, приватних будівель та інших споруд; ділянки поблизу садиб №№ 22, 24, 26 на вул. Адмірала Ушакова та біля садиби на вул. Квітки-Основ’яненка, 14 (Мишоловська балка) у Голосіївському районі, де щорічні активізації зсуву можуть спричинити руйнування територій садиб та споруд; територія схилів Батиєвої гори (на розі вул. Локомотивної і Краснодонської), де зсувний процес загрожує руйнуванню дорожнього полотна та міських комунікацій; ділянка Батиєвої гори на розі вул. Провідницької та Радісної, де є загроза руйнування житлових будинків; територія поблизу садиби в Учбовому пров., 7, що у Голосіївському районі, де є небезпека руйнування житлової забудови, дороги та інженерних мереж.

За словами в. о. першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, на всіх ділянках, яким присвоєно статус надзвичайної ситуації, будуть негайно розгорнуті протизсувні заходи: зведення підпірних стін і затримуючих споруд, влаштування дренажних систем, організація рельєфу з влаштуванням стійкого профілю укосів схилів, організація поверхневих стоків тощо. Також буде вирішено питання відселення мешканців будинків, яким може загрожувати руйнування.

Крім того, вже завершені першочергові протизсувні заходи в Подільському районі на схилах Фролівської гори з боку будинків №№ 1, 3, 5 на вул. Воздвиженській, де внаслідок зсувів виникла загроза пошкодження будівель, а навпроти будинків №19-21, 31-51 виникли опливини і зсуви різної категорії. Надалі там будуть проводити роботи з укріплення гори.

Ліквідацію зсуву східного схилу Лисої гори у Голосіївському районі здійснюватимуться спільно з «Укрзалізницею», оскільки в разі активації зсувних процесів можуть бути пошкоджені залізничні колії та комунікації, що знаходяться на балансі підприємства.

Аби не допустити руйнування магістрального трубопроводу теплових мереж, що на вул. Радченка в Солом’янському районі, вирішено терміново виконати протизсувні роботи на схилі Совської балки, якій ще минулого року було надано статус надзвичайного стану місцевого рівня. Внаслідок зсуву, що стався цьогоріч, була зруйнована недобудована підпірна стіна, а також підпірна стіна біля підніжжя схилу

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 5 квітня знову зсунувся ґрунт зі схилу Замкової гори. Земляна маса з талим снігом залила будинки по вулиці Воздвиженській, що у Подільському районі столиці. 5 квітня знову зсунувся ґрунт зі схилу Замкової гори. Земляна маса з талим снігом залила будинки по вулиці Воздвиженській, що у Подільському районі столиці. Крім того, земля стрімко сповзає у 18 точках. Як розповіли в КП «СУППР», зсуви ґрунту в ці вихідні прискорилися на Аскольдовій могилі, в районі Зеленого театру, на вулиці Кащенко, 154, на Наддніпрянському. 8 квітня, на вулиці Кіровоградській, 70 в Солом`янському районі міста, поруч з будівельним котлованом стався зсув грунту. У зв`язку з можливим зсувом грунту тимчасово закрито рух автотранспорту на ділянці вул. Краснодонської від пл. Урицького до вул. Локомотивної, що у Солом`янському районі міста.

 Фото:  «Комсомольська правда в Україні»

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:15

На четырех улицах Киева отключили холодную воду

16:22

На одной из столичных улиц разгрузят трафик

15:34

В центре Киева посадят деревья в память о бойцах АТО

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus