КИЇВ

На Київщині підприємця можуть посадити на 3 роки через бухгалтера

0

Прокуратурою Київської області затверджено та направлено для розгляду до суду обвинувальний акт щодо директора одного з комерційних підприємств, зареєстрованого у Васильківському районі 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в прокуратурі Київщини, 32-річний мешканець міста Овруча Житомирської області обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК України, тобто у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. 

Зокрема, директор не слідкував та не контролював дії своїх підлеглих. Цим скористалась головний бухгалтер підприємства. Вона, користуючись безконтрольністю, внесла до офіційних документів недостовірні дані щодо обсягів та вартості проведених фінансово-господарських операцій та в наданих до органу державної податкової служби документах зменшила суму податкових зобов’язань. Таким чином підприємство не сплатило до Державного бюджету України 6 млн. грн. податків. Більше того, бухгалтер всі документи з фіктивними даними завізувала власноруч, підробивши підпис керівника. Директор до такої міри халатно відносився до своїх службових обов’язків, що не помітив цього. 

За такий злочин кримінальний кодекс України передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. 

Прокуратура матеріали щодо головного бухгалтера підприємства, яка ухилилась від сплати податків в особливо великих розмірах та підробила офіційні документи, виділила в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування якого триває.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus