КИЇВ

У Лондоні картину київського художника продали за рекордну суму (ФОТО)

0

Вчора, 11 квітня, на лондонських торгах аукціонного дому Phillips картина українського художника Олега Тістола "Розмальовка" пішла з молотка за $ 53 900

Про це повідомляє Forbes.ua.

Це особистий рекорд українського художника - в 2011 році його картину Море продали за $ 28 750. Розмальовка стала одним з топ-лотів аукціону Under the Influence. Компанію їй склали роботи зірок сучасного мистецтва на кшталт Бенксі, Енді Уорхола, Деміена Херста, Герхарда Ріхтера.

Початковий естимейт українського лота становив $ 38-53 тисячі.Розмальовка - приклад інтерактивної живопису українського художника. Рік тому ця картина брала участь в Українському тижні моди. Під час показу колекції дизайнера Анастасії Іванової картину маркерами розфарбовували глядачі заходу.

Олег Тістол - один з представників «української нової хвилі»: художників, що з`явилися в середині 80-х років минулого століття. Вони стали предтечею українського арт-андеграунду, який проектувався на все в межах від світанку (недовгого) української експериментальної рок-музики до життя легендарних київських сквотів кшталт Паризької комуни (вул. Михайлівська), відзначає видання.

Через них, власне, пройшли всі відомі сучасні українські художники - покійний Олександр Гнилицький, Василь Цаголов, Олександр Ройтбурд, Ілля Чічкан, Арсен Савадов.

Рекорд ціни за картину українського сучасного художника належить Анатолію Криволапу. У травні 2011 року його робота Степ пішла з молотка на нью-йоркському Phillips за $ 98 тис. У жовтні того ж року на лондонських торгах цього ж аукціонного дому за картину художника Кінь. Ніч заплатили $ 124 тис.

Фото: phillips.com

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:37

В переходе на Майдане Незалежности появилась старая мозаика

17:18

Снег и крепкие морозы: погода на выходных в Киеве

16:58

Под Киевом поезд насмерть сбил парня в наушниках

16:41

В Киеве представили проект реконструкции парка имени Пушкина

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus