КИЇВ

У Попова заспокоїли: фекальний потоп не отруїв питну воду

0

Вода, яка витекла з мулового поля № 3 Бортницької станції аерації, є безпечною. Про це свідчать результати експрес-аналізу

 Як повідомили «Київ. Коментарі» у КМДА з посиланням на ПАТ «АК «Київводоканал», одразу після виявлення розмиву дамби мулового поля, лабораторії Державної служби з надзвичайних ситуацій та «Київводоканалу» провели експрес-аналіз води, що вилилася за межі приймального резервуару. Дані підтвердили, що через розмиту дамбу текла звичайна тала вода.

Для більш детального та розширеного дослідження у широкому спектрі хімічних та біологічних елементів 11 квітня Центральна лабораторія ПАТ «АК «Київводоканал» відібрала додатково проби не лише води, але й відстояного мулу, законсервованого на полі № 3.

Відповідно до затвердженої ДСТУ методики, попередні результати розширеного аналізу проб води будуть готові у вівторок, 16 квітня, а показники мулу – 19 квітня.

Також у товаристві нагадали, що мулові поля № 3 не використовуються для накопичення мулу протягом 10 років. Тобто відпрацьований після очищення стоків Києва осад осів глибоко на дні забетонованого мулового поля.

ПАТ «АК «Київводоканал» звертається до представників ЗМІ з проханням користуватися лише офіційними та підтвердженими джерелами інформації, аби не вводити в оману громадськість та не викликати зайвого хвилювання у мешканців міста і області.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», 10 квітня 2013 року о 19:25 в Бориспільському районі біля Києва був виявлений промив тіла дамби на Бортницькій станції аерації діаметром близько одного метра, який стався в результаті накопичення талих вод.

О 2:45 ночі 11 квітня прорив був локалізований. Аварійні роботи тривали до 5:00. До ліквідації аварії було залучено рятувальників ДержНС і солдатів із Президентського полку.

Голова КМДА Олександр Попов запевнив, що Бортницька станція аерації працює в штатному режимі – загрози підтоплення прилеглих територій немає.


Фото: Влад Руденко

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus