КИЇВ

Янукович пообіцяв столичним учителям чергове покращення зарплат

0

Учитель вищої категорії отримає на 167 грн більше без урахування надбавок та доплат

Як передає «Освіта.ua», про це Президент заявив під час спілкування з представниками ЗМІ в Миколаєві.

Він нагадав, що у 2012 році було ухвалене рішення про підвищення рівня заробітних плат працівникам бюджетної сфери - зокрема, вчителям. У 2013-му ця програма продовжить свою роботу. «Ми не скасовували цей напрямок, і в першому кварталі вже ухвалене рішення і виділені всі необхідні ресурси», - запевнив Янукович.

Як підкреслили в прес-службі Президента, 27 березня 2013 уряд ухвалив постанову «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери». Згідно з документом, з 1 січня 2013 року затверджено посадовий оклад працівника першого тарифного розряду в розмірі 852 гривень. При цьому грошовий розрив між цим посадовим окладом і мінімальною заробітною платою (1147 грн) збережеться на рівні грудня 2012 року, тобто в сумі 295 гривень.

Виходячи з нових розмірів посадових окладів працівників бюджетної сфери, буде проведено перерахунок зарплати за січень-березень цього року. Наприклад, посадовий оклад провідного бібліотекаря і вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень у порівнянні з окладом, встановленим раніше.

«Фактичне збільшення буде ще вищим, зважаючи на нарахування надбавок і доплат до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад ) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам - 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи - 50% тощо», - уточнили в прес-службі Президента.

Як повідомляли «Коментарі», раніше премє’р-міністр України Микола Азаров пообіцяв, що зрівнялівки в зарплатах педпрацівників більше не буде.

Також нагадаємо, що за оцінками голови Комітету ВР з питань науки і освіти Лілії Гриневич, цього року в Україні планують закрити щонайменше 143 школи, в яких навчається понад 3175 учнів.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus