КИЇВ

Стало відомо скільки заробляє Яценюк, Колесніков, Єфремов та інші депутати

0

Зарплата голови Верховної Ради Володимира Рибака складає понад 20 000 грн. Місячний фонд оплати праці парламентаріїв становить $ 1 млн.

 Це випливає з проекту кошторису Верховної Ради на 2013 рік, який надав народний депутат «Батьківщини» Андрій Пишний, передає «Фокус».

Спікеру парламенту нараховується саме високу платню у Верховній Раді - 20 240 грн. в місяць, включаючи оклад, премію і гарантовані надбавки. Крім того, спікер може розраховувати і на щомісячну надбавку в 2 300 грн., так як для депутатів передбачена доплата за науковий ступінь, почесне звання і знання іноземної мови (всього на такі доплати заплановано 96 200 грн.). А Володимир Рибак - доктор економічних наук і заслужений будівельник.

Зарплата віце-спікера, комуніста Ігоря Калетника друга за величиною в Раді, вона становить 19 400 грн. Платня другого заступника, свободівця Руслана Кошулинського - 18 600 грн. мінус податки.

Тридцять п`ять керівників депутатських фракцій і комітетів, серед яких Арсеній Яценюк, Олександр Єфремов, Сергій Ківалов, Давид Жванія, Володимир Литвин, Микола Мартиненко, Олександра Кужель, Борис Колесніков, Микола Томенко, заробляють 17 900 грн. в місяць мінус податки. Зарплата решти депутатів в залежності від комітетських посад на 100-500 грн. менше.

Місячний фонд оплати праці парламентаріїв становить 8 млн. грн.., або $ 1 млн. Таким чином, на зарплату депутатам у 2013-му буде витрачено $ 12 млн. «брудними», тобто близько $ 10 млн. після відрахування податків.

Як повідомляли «Київ. Коментарі»,  проживання нардепів у столичних готелях обійдеться в 36 мільйонів гривень. Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, один народний депутат обходиться бюджету України в 2039 гривень за день. У цю суму входить зарплата, гроші на проїзд, телефонний зв’язок, лікування і на проживання в готелі.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:27

К уборке снега в Киеве привлекли 259 единиц снегоуборочной техники

11:40

На Севастопольской площади используют остановку в качестве вешалки

11:17

В Киеве временно ограничат движение на Южном мосту

10:44

Украинская актриса сыграет роль в нашумевшем блокбастере

10:16

Сотрудников аэропорта «Борисполь» отстранили от работы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus