КИЇВ

Попов пообіцяв зігнати на толоку майже 400 столичних підприємств

0

Під час ІІ Великої київської толоки 20 квітня, а також суботників, що проводитимуться з 13 до 27 квітня, буде здійснена санітарна очистка всіх зелених зон вздовж доріг, парків, скверів, берегових смуг водойм; ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища на прибудинкових територіях та територіях приватного сектору; прибрані дороги від піску та сміття, впорядковані території прилеглі до пам’ятників. Також до 1 травня має бути відновлена робота всіх фонтанів у місті Києві

Як повідомили «Київ. Коментарі» в КМДА, про це на розширеному засіданні Колегії КМДА розповів директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

«У прибиранні Києва під час суботників та весняної толоки буде задіяно близько 432 одиниць техніки. Крім того, вже висловили бажання долучитися до загальноміської акції з поліпшення санітарного стану та озеленення міста понад 372 установи та підприємства. Наразі ми продовжуємо роботу щодо залучення ще більшої кількості підприємств. Загалом ми очікуємо, що участь у весняній толоці візьмуть близько 109 тисяч осіб», – зазначив Сергій Садовой.

Він також додав, що в прибиранні будуть задіяні 462 школи та 478 дитячих садочків, 69 закладів культури, 183 лікувально-профілактичних заклади комунальної власності.

Крім того, Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища активно співпрацює з волонтерським рухом. Зокрема, передбачається участь у програмі «Зробимо Україну чистою» близько 25 тисяч осіб.

Уже в найближчі 2-3 дні інспектори профільного департаменту, а також санепідемстанції та управління екології розпочнуть видавати приписи власникам тих підприємств, які порушують правила благоустрою. Усі вони будуть занесені в комп’ютерну базу і в разі, якщо не відреагують на попередження, на них буде складено адміністративний протокол. Штраф за порушення правил благоустрою для юридичної особи становить від 1350 до 1700 грн., для фізичної – 380 грн.


Як повідомляли «Київ. Коментарі», через аномальні снігопади понеділок, 25 березня, було оголошено вихідним днем.

Уряд прийняв рішення перенести робочий день 25 березня у Київській області та Києві на суботу, 13 квітня.

Нагадаємо також, голова Київської міської державної адміністрації запрошує всіх мешканців столиці взяти участь у загальноміській толоці, що відбудеться у суботу, 13 квітня. 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

12:27

К уборке снега в Киеве привлекли 259 единиц снегоуборочной техники

11:40

На Севастопольской площади используют остановку в качестве вешалки

11:17

В Киеве временно ограничат движение на Южном мосту

10:44

Украинская актриса сыграет роль в нашумевшем блокбастере

10:16

Сотрудников аэропорта «Борисполь» отстранили от работы

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus