КИЇВ

Табачник вирішив прищепити київським школярам любов до віртуальної реальності

0

Міносвіти і науки поекспериментує і введе у школах курс «Основи медіаграмотності»

Міністерство рекомендує запровадити в школах і педагогічних вищих навчальних закладах вивчення курсу «Основи медіаграмотності». Відповідна рекомендація міститься у листі Міністерства освіти та науки, направленому в регіони, передає «Освiта».

У відомстві зазначають, що Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно Академією української преси та Інститутом соціальної та політичної психології здійснюється експериментальна перевірка результативності вітчизняної моделі медіаосвіти, відповідних інноваційних технологій у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів, проектів підготовки медіапедагогів до роботи в навчальних закладах України.

У навчальних закладах Дніпропетровської, Миколаївської та Полтавської областей відбулися регіональні наради-семінари вчителів загальноосвітніх шкіл з метою підготовки їх до викладання основ медіаграмотності.

«З метою продовження експерименту з впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес навчальних закладів МОН рекомендує запровадити, починаючи з 2013/2014 навчального року, вивчення курсу «Основи медіаграмотності».

У загальноосвітніх навчальних закладах впровадження курсу має здійснюватися за рахунок годин варіативної частини навчальних планів, в педагогічних вишах - за рахунок годин вибіркової частини освітньо-професійної програми. В обласних закладах післядипломної педагогічної освіти - за відповідними програмами освітньої діяльності курсів підвищення кваліфікації.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus