КИЇВ

Столичного опозиціонера намагються позбвити мандату нардепа

0

В Окружному адміністративному суді Києва знаходиться провадження щодо позбавлення мандата народного депутата від «Батьківщини» Юрія Одарченка

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі «Батьківщини».

За словами самого Одарченка, позивачем у справі виступає особа, яка потребує від Центральної виборчої комісії скасувати депутатські повноваження на підставі нібито сумісництва посад.

«Позов подано до адмінсуду жителем Донецька на прізвище Горбатий, який стверджує, що я є членом правління якогось ТОВ «Донецькаква» і не можу займатися депутатською діяльністю через сумісництво. Обгрунтуванням цих слів є фальшиві протоколи засідання правління. Датовані 2012 роком», - сказав Одарченко.

На його думку, «цей позов ні що інше, як нова схема винятку впливових опозиціонерів з політичного процесу».

Народний депутат вважає, що позбавлення мандата, швидше за все, буде проходити в прискореному режимі.

«Про це свідчить швидкість «роботи» судових органів, які, отримавши позов 1 квітня, будуть виносити рішення 17 числа того ж місяця», - зазначив Одарченко, додавши, що він дізнався про існування позову випадково і не отримував жодних повісток до суду.

За його словами, позбавлення статусу народного депутата з подальшою «експлуатацією в потрібний момент» Кримінально-процесуального кодексу - це, в першу чергу, удар по столичному центру «Батьківщини».

«Напередодні місцевих виборів у Києві позбавлення мене недоторканості як голови парторганізації з подальшим взяттям під варту і відстороненням від посади дасть можливість владі повторити львівський варіант виборів. Виходячи з того, що тільки голова центру «Батьківщини» може візувати рішення партії, «Батьківщину» можуть просто усунути від виборчого процесу», - вважає депутат.

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus