КИЇВ

На Київщині прорвало дамбу

0

Стався підмив опори моста, рух транспорту на  мосту припинено. Рятувальники запевняють - нічого серйозного

 Як повідомили «Коментарям» у ДержНС, розмив дамби зафіксовано в Макарівському районі Київської області на автодорозі місцевого значення Юрівка - Чорногородка.

«Стався підмив опори моста, що просіла на 50 - 60 см. Рух транспорту на мосту припинено. Об´їзд населених пунктів та під´їзд до них забезпечено», - відзначили в ДержНС.

Наразі ведуться роботи з відновлення мосту.

Крім того, у Рівненській області в Костопельському р-ні (під´їзди до с. Дюксин, Горинь), Дубровицькому (під´їзди до с. Будимля, м. Льва), Сарненському (під´їзди до с. Тинне, Случ), Острозькому (поблизу с. Черняхів, Горинь) районах на дорогах місцевого значення є місця переливу води.

«Рух легкових транспортних засобів обмежений, організовано об´їзд», - відзначають в ДержНС.

У Сумській області в Роменському районі на трасі Кролевець-Скрипалі внаслідок підняття рівня води в р.Сула перед мостовим спорудженням у с. Пустовийтівка стався перелив води (висотою 8 см) через проїжджу частину. Рух автотранспорту обмежено, об´їзд до населених пунктів організовано.

Разом з тим в Сумському районі на дорозі Храповщина-Могриця внаслідок підняття рівня води в р. Псел біля с. Могриця стався перелив води (висотою 25 см) через проїжджу частину.

У Чернігівській області в Ріпкинському районі на дорозі Неданчичі-Незаможне у зв´язку з насиченням земляного полотна талими водами стався перелив води через проїжджу частину на ділянці довжиною 30 м.

У Городнянському районі внаслідок підйому рівня води в р.Снов залишається порушеним транспортне сполучення с. Малий Дирчин, (26 домогосподарств, 29 жителів).

Сполучення здійснюється за допомогою човнів. Організовано автотранспортне сполучення через с. Лосєва Слобода Щорського району.


Фото: Соцмережі

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:37

В переходе на Майдане Незалежности появилась старая мозаика

17:18

Снег и крепкие морозы: погода на выходных в Киеве

16:58

Под Киевом поезд насмерть сбил парня в наушниках

16:41

В Киеве представили проект реконструкции парка имени Пушкина

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus