КИЇВ

Луценко розповів про підготовку нового Майдану

0

До річниці Майдану, при бажанні, цілком можливо зібрати повномасштабну масову акцію, яка стане «демонстрацією сили»

«Найближчим часом я розраховую зібрати коло однодумців, мислячих, проукраїнськи налаштованих людей, інтелектуалів і патріотів», - зазначив екс-глава МВС Юрій Луценко в інтерв´ю «Дзеркалу тижня», повідомили «Коментарям» у «Народній самообороні».

 За словами Луценка, вже до осені він планує мати готовий план дій з «будівництва країни».

«Потім ми спробуємо заручитися підтримкою якомога більшої частини населення, будемо переконувати, агітувати. Якщо це вдасться - то до річниці Майдану (22 листопада. - Ред.) зможемо ініціювати повномасштабну масову акцію», - заявив Луценко і додав: «Це не буде підготовкою до повалення».

«Майбутня акція на Майдані повинна стати демонстрацією сили. Місцем збору тих, хто не тільки проти когось конкретно, а й ЗА щось конкретне», - уточнив екс-глава МВС.

Також Луценко зазначив, що завдання мінімум до цього часу - щоб опозиція вже визначилася з єдиним кандидатом. Завдання максимум - щоб погляди майбутнього кандидата збігалися з розробленою концепцією облаштування держави. Щоб бажання людей і можливості лідерів збіглися, а потенційний глава держави не тільки пообіцяв, але і виконав задумане», - наголосив  Луценко.

«Я б дуже хотів, щоб народний кандидат у Президенти України був обраний під час тендеру на краще виконання технічного завдання для країни», - додав Луценко.

Разом з тим він додав: «Я можу бути керівником усієї країни. Можу. Але не хочу».

«Як мені пояснили юристи, я маю право балотуватися на посаду президента, але не маю такого наміру. Смішно: я не можу бути керівником підприємства будь-якої форми власності, але можу бути керівником усієї країни. Можу, але не хочу», - зазначив Луценко.

Також він ще раз підкреслив, що «не має наміру ставати четвертим, десятим або першим лідером опозиції».

«Я нічого не планую очолювати, навіть мозкового центру, про який говорив. Але готовий докласти максимум зусиль для його якнайшвидшого створення і повноцінної роботи, оскільки вважаю це головним завданням країни на сьогодні», - зазначив політик.

За його словами, зараз країні не потрібна нова партія.

«Не ще одна піраміда з вождем на вершині, а коло. Круглий стіл, який передбачає рівність учасників. І не мені, а всім нам вирішувати, де цей стіл поставити і хто за ним має сидіти. Розмови про те, що Луценко, опинившись на волі, почне міняти опозиційний рельєф - від лукавого. Я не маю наміру міняти рельєф опозиції, зате я відчуваю в собі сили взяти участь у зміні геометрії політики», - зазначив політик.

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

16:05

В Киеве будут популяризировать вегетарианство

15:47

В Киеве появится библиотека аудиокниг на украинском языке

15:16

В столице из-за ярмарок изменят работу транспорта на Троещине

15:16

В Киеве пройдет выставка редких фиалок

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus