КИЇВ

Столичні ліси закриють для автомобілів

0

Столична влада затвердила план заходів із підготовки міських лісопаркових господарств до пожежонебезпечного періоду 

Як повідомили «Київ. Коментарі» в КМДА, відповідне розпорядження підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Так, згідно з розробленим планом заходів, лісопаркові господарства столиці повинні привести до стану технічної готовності протипожежну техніку, обладнання, спостережні вежі й щогли, а також засоби зв’язку. Крім того, до кінця квітня ЛПГ мають перевірити виконання протипожежних заходів власниками земельних ділянок, що розташовані на території лісового фонду.

Разом із тим, працівникам КО «Київзеленбуд» спільно з представниками лісопаркових господарств доручено відновити та підтримувати в належному стані 2590 кммінералізованих смуг навколо пожежонебезпечних ділянок лісу й протипожежних розривів у лісонасадженнях, а також водоймища й резервуари для забору води та під’їзди до них. У разі необхідності КК «Київавтодор» має забезпечити виділення поливальних машин для підвезення води.

Ще одним пунктом протипожежних заходів є ліквідація наслідків сніголамів, вітровалів, позалісосічної захаращеності та стихійних сміттєзвалищ на території міських лісів. Крім того, на 170 дорогах і в’їздах мають бути встановлені шлагбауми, аби не допустити заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів та інших механізмів.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

18:26

Правозащитники вступились за цыган с Лысой горы

17:53

В Киеве завтра перекроют Южный мост и Харьковский путепровод

17:32

Небольшой дождь: погода на 25 апреля

16:57

Киевлян приглашают на пикник-пати в парк «Феофания»

16:18

Киевские власти прокомментировали возможное подорожание проезда в городском транспорте

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus