КИЇВ

Проти екс-директора «Аеросвіту» порушили справу через зарплатні борги

0

Екс-керівника авіакомпанії підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення «безпідставна невиплата заробітної плати» 

Слідчий підрозділ лінійного відділу в аеропорту «Бориспіль» продовжує досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами невиплати працівникам ЗАТ «Авіакомпанія Аеросвіт» заробітної плати, грубого порушення угоди та законодавства про працю, доведення авіакомпанії до банкрутства .

Як повідомили «Коментарям» у прокуратурі Київської області, процесуальним керівником - прокурором прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в Київській області погоджено постанову про повідомленні про підозру колишньому Генеральному директору авіакомпанії «Аеросвіт».

«Слідство підозрює екс-керівника авіакомпанії у вчиненні кримінального правопорушення «передбаченого ч.1 ст.175 КК України, тобто у безпідставній невиплаті заробітної плати», - зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, станом на 15 березня фактична заборгованість із заробітної плати склала 84,4 млн гривень.

 Як повідомляли «Київ. Коментарі», співробітники авіакомпанії «Аеросвіт» вже не перший раз проводять акції протесту: вони навіть перекривали рух на автомагістралі Київ-Бориспіль, вимагаючи звернути увагу на їхні проблеми. Прокуратура проводить досудове розслідування за фактами невиплат працівникам  авіакомпанії «АероСвіт» заробітної плати, грубого порушення угоди та законодавства про працю, доведення авіакомпанії до банкрутства.

До перевірок фактів масового звільнення працівників та невиплати заробітної плати, прокуратурою залучено спеціалістів з територіальної державної інспекції праці, державної фінансової інспекції в Київській області, управління пенсійного фонду в м. Бориспіль.

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:22

В Киеве водитель на скорости врезался в заправку

16:30

Кличко: Столичные дороги ремонтируют компании, которые могут гарантировать качество и срок эксплуатации

15:26

«Укрзализныця» запустит поезд «Киев-Бердянск-Покровск»

14:48

Киевские спасатели получили новую экипировку

14:04

В Киеве грабители напали с ножом на прохожего ради 20 гривен

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus