КИЇВ

Депутати не зважилися створити паркувальні майданчики на газонах

0

Київрада прийняла за основу Програму єдиного паркувального простору в місті Києві до 2015 року

Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі», Київрада проголосувала за створення робочої групи, щоб доопрацювати Програму розвитку єдиного паркувального простору. За відповідне рішення проголосували 78 депутатів.

Нагадаємо, Київська міська державна адміністрація підготувала на розгляд депутатів Київради проект рішення «Про затвердження Програми розвитку єдиного паркувального простору м. Києва до 2015 року». Програма передбачає створення в столиці більше 22,5 тис. додаткових місць для паркування. Згідно з розробленим КП «Київтранспарксервіс» документом, створювати паркувальні майданчики планувалося на проїжджій і тротуарній частині та відокремлених просторах, а також облаштувати «перехоплюючі» майданчики, паркінги та екопарковки, які є нововведенням в організації паркувальних майданчиків.

Відповідно до рішення Київської міської ради від 26.06.2007 №  930/1591 «Про вдосконалення паркування автотранспорту в м. Києві» у Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством «Київтранспарксервіс» було  розроблено проект комплексної Програми розвитку єдиного паркувального простору в м. Києві до 2015 року та підготовлено відповідний проект рішення Київської міської ради, який передбачає затвердження вказаної програми.

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

16:05

В Киеве будут популяризировать вегетарианство

15:47

В Киеве появится библиотека аудиокниг на украинском языке

15:16

В столице из-за ярмарок изменят работу транспорта на Троещине

15:16

В Киеве пройдет выставка редких фиалок

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus