КИЇВ

Попов нашкріб грошей на Поштову площу

0

Київською міською державною адміністрацією підготовлені пропозиції про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Києва на 2013 рік 

Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі КМДА, Києву виділено з державного бюджету 100 млн. грн на реконструкцію Поштової площі, 96 млн. грн на будівництво метро на житловий масив Теремки та 11 млн. грн виділено на будівництво комплексу водопостачання на житловий масив Осокорки-Північні.

Крім того, за рахунок перерозподілу, передбачаються кошти на виконання важливих термінових завдань – в рамках підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі виділено додаткові кошти на реконструкцію парку «Володимирська гірка» (8 млн грн), облаштування пішохідної зони від Пішохідного мосту до Поштової площі (10 млн грн), проектування реконструкції Паркової алеї з реконструкцією транспортного вузла на перетині Дніпровського спуску і Дніпровського проїзду (1 млн грн).

Ще 10 млн грн буде спрямовано на будівництво школи у 6-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки, а 6,5 млн грн – на реконструкцію доріг у селах Підгірці і Полтава, прилеглих до полігону відходів № 5.

«Сьогодні більшість замовників уже почали роботи і їхня вартість потребує деяких уточнень в межах виділених асигнувань з міського бюджету», – зазначив Крамаренко.

Так, за його словами, зокрема, в межах передбачених асигнувань виділено 38 млн 700 тис. грн для погашення заборгованості минулих років, за деякими об’єктами скорегована вартість проектних робіт. Крім того, Крамаренко зазначив, що в березні було прийнято розпорядження про розподіл коштів природоохоронного фонду. «Із загального переліку 23 об’єкти – це роботи капітального характеру, які передбачається спрямувати 40 млн 400 тис гривень», - пояснив заступник голови КМДА.

Як повідомляли «Київ.Коментарі» 24 липня КМДА затвердила проект вартістю 320 млн. грн. Нова розв’язка на Поштовій площі мала бути побудована до кінця травня 2013 року.

У жовтні 2012 року ТУ Держслужби гірничого нагляду та промислової безпеки України в Київській області та Києві провели перевірку ведення будівельно-монтажних робіт на Поштовій площі у Києві, після чого заборонило генпідряднику здійснювати роботи на об’єкті. Пізніше заступник голови КМДА Анатолій Голубченко повідомив, що роботи з реконструкції Поштової площі в Києві відновлені.

У березні 2013 року стало відомо, що на Поштовій площі у Києві не буде одного повороту на новій естакаді, бо не вистачило грошей.

Днями голова КМДА Олександр Попов запевнив, що основні роботи на Поштовій площі завершать до кінця травня.

 

 

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Останні новини

17:37

В переходе на Майдане Незалежности появилась старая мозаика

17:18

Снег и крепкие морозы: погода на выходных в Киеве

16:58

Под Киевом поезд насмерть сбил парня в наушниках

16:41

В Киеве представили проект реконструкции парка имени Пушкина

16:21

В столице открылась выставка карикатур (ФОТО)

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus