КИЇВ

В опозиції признали, що перебудову Гостинного двору вже не зупинити

0

«Укрреставрація» не реконструює, а повністю перебудовує Гостинний двір 

Як повідомляє кореспондент «Київ. Коментарі», про це заявила голова фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова.

«Те що стосується реконструкції, а це фактично вже перебудова Гостинного двору, то на сьогоднішній день в чистому вигляді це зупинити вже не можливо», - зазначила Меліхова.

За її словами, зараз головне - не дати можливість приватизувати будівлю.

«Тому що сьогодні перебудували, а завтра зовсім стерли з обличчя, і побудували білдінг холл в 25 поверхів» , - додала  Меліхова

Нагадаємо, сьогодні депутати провалили голосування щодо відміни свого рішення про передачу «Укрреставрації» земельної ділянки під Гостинним двором для реконструкції будівлі під торговельно-офісний центр. Київрада також відмовилася звертатися до Кабінету міністрів щодо ініціювання передачі майна Гостинного двору, тобто будівлі, в комунальну власність міста Києва.

Як повідомляли «Київ. Коментарі», «Укрреставрація» проводить реконструкцію Гостинного двору під торговельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. У відповідь на плани влади зробити у Гостинному дворі торговельний центр і частково його перебудувати київські активісти проводять акції протесту.

7 березня Комітет ВР з питань культури і духовності підтримав питання про включення будівель до списку об´єктів, що не підлягають приватизації.  Мова йде про законопроекти №2010 від 14.01.2013 та №1033 від 12.12.2012, згідно з якими будівлі Національного художнього музею України на вул. Грушевського, 6 і Гостиного двору на Контрактовій площі мають бути внесені до списку пам´яток архітектури, які не підлягають приватизації.

 

Новости партнеров

Loading...

Новости Trembita.info

Последние новости

17:15

На четырех улицах Киева отключили холодную воду

16:22

На одной из столичных улиц разгрузят трафик

15:34

В центре Киева посадят деревья в память о бойцах АТО

14:16

В столице откроют выставку гигантских улиток

13:28

В Киеве повредили дамбу на Бортнической станции аэрации

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus