КИЇВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

З понеділка депутати від Кличка підуть в Київраду як прості громадяни

0

Після 2 червня депутати Київради від партії УДАР втратять свої повноваження

Про це заявив лідер партії УДАР Віталій Кличко, передають «Українські новини».

«Ми вважаємо, що діяльність Київради після того, як закінчився термін його повноважень, є нелегітимною. З 3 червня ... депутати УДАРУ заявляють про припинення своїх повноважень», - сказав він.

При цьому надеп зазначив, що депутати не будуть голосувати в Київраді, але, можливо, братимуть участь у засіданнях для інформування громадськості про їх хід.

Кличко ще раз наголосив, що при цьому всі рішення Київради, прийняті після 2 червня, на його думку, не матимуть ніякої юридичної сили.

Крім того, УДАР ініціює створення громадської київської ради, куди б увійшли представники опозиційних партій і видатні суспільні діячі. Цей орган, на думку Кличка, міг би висувати вимоги Київради та інформувати киян про діяльність міської влади.

Також депутат підкреслив, що його партія наполягає на проведенні виборів Київради та мера Києва восени 2013 року, а в разі відмови депутатів Верховної Ради призначити ці вибори в поточному році, УДАР має намір подати до суду на парламент за бездіяльність.

Як повідомляли «Коментарі», вчора Конституційний Суд оприлюднив рішення, згідно з яким проведення всіх чергових місцевих виборів призначено на останню неділю жовтня 2015 року, зокрема київського міського голови і Київради.

У той же час в опозиції вважають, що рішення КС стосується чергових, а не позачергових виборів і Верховна Рада повинна призначити позачергові вибори в Києві цього року.

Сьогодні Київська партійна організація «ВО» Батьківщина» звернулася до Київської міської територіальної виборчої комісії з вимогою скасувати рішення про реєстрацію кандидатів у депутати Київської міської ради.

Джерело фото: Олександр Проценко

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

17:10

Жителей столицы приглашают на фестиваль сыра и вина

16:54

Реку Почайна уничтожают ради строительства дороги

15:39

По проспекту Победы частично ограничат движение

14:22

Дебаты на «Олимпийском»: где смотреть прямую трансляцию

13:17

В Киеве построят крупнейший в стране скейт-парк

Последние новости технологий искусственного интеллекта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus