КИЇВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Столичний метрополітен підозрюють у приховуванні третини мільярда виручки

0

У київському метрополітені можуть занижувати показники відвідуваності з метою створення тіньового грошового обороту. Про це пише депутат Київради Олексій Давиденко від «УДАРу» у своєму блозі на сайті LB.ua.

Депутат звертає увагу на те, що за останні п’ять років у столичному метрополітені відкрили п’ять нових станцій метро – Деміївська, Голосіївська, Васильківська, Виставковий Центр та Іподром.

Як зазначає депутат, «ми точно знаємо, що кожна з п’яти новий станцій метро забезпечує перевезення не менше 20 тисяч пасажирів на добу, що становить сумарно понад 40 млн пасажирів на рік (80 млн грн щорічного приросту)».

Разом з тим, згідно з офіційною статистикою, загальний пасажиропотік підземки за останні п’ять років зменшився на 137,2 млн пасажирів – з 663,9 млн у 2008 році до 526,7 млн у 2012-му.

«У перерахунку на живі гроші таке дивне падіння відвідуваності столичного метро становить понад 270 млн грн. недоотриманих столицею доходів щорічно», – зауважує Давиденко.

Таким чином, за підрахунками депутата, «враховуючи природне зростання кількості станцій і приріст пасажиропотоку щорічна недоотримана київським бюджетом виручка від продажу жетонів складає більше 350 млн грн.».

За офіційними даними, збиток КП «Київський Метрополітен» за 2012 рік становить 345 млн грн. «Можливо, це ті самі мільйони , які щорічно вимиваються з обігу колись самого дохідного підприємства столиці», – не виключає Давиденко.

Інформація за темами: гроші, метро, Київ

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

17:10

Жителей столицы приглашают на фестиваль сыра и вина

16:54

Реку Почайна уничтожают ради строительства дороги

15:39

По проспекту Победы частично ограничат движение

14:22

Дебаты на «Олимпийском»: где смотреть прямую трансляцию

13:17

В Киеве построят крупнейший в стране скейт-парк

Последние новости технологий искусственного интеллекта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus