КИЇВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

В Києві пройде виставка-конкурс «Кришталева палітра 2013» (ФОТО)

0

Арт-центр Якова Гретера презентує третю щорічну виставку робіт конкурсу молодих українських художників «Кришталева палітра 2013»

Як повідомили «Коментарям» організатори проекту, урочисте відкриття відбудеться четвертого грудня 2013 року о 19:00.

«Сьогодні багато творчих людей шукають можливість для реалізації своїх проектів. Конкурс «Кришталева  Палітра» саме і є такою можливістю для молодого митця, де кожен,  незважаючи на свій вік чи досвід, зможе продемонструвати свої здібності в одному  із напрямків сучасного мистецтва», - розповіли автори ідеї.

За їхніми словами, основне завдання конкурсу– передусім  підтримка та популяризація сучасного українського мистецтва, розкриття талану молодих художників,  заохочення їх до створення нових робіт. Важливо, майже не існує подібних конкурсів, які б надавали подібні можливості та цінні премії, які доводять значимість робіт автора та цінність для народа України взагалі. 

«Кришталева Палітра» проводиться вже втретє і з кожним роком набирає  все більших обертів. «Деяких авторів вже можна впізнати за власною манерою, а є і дуже молоді але безумовно талановиті  митці, яких ми мусимо підтримувати та розвивати, адже за молоддю - майбутнє нації» - розповіли організатори конкурсу.


Почесним членом суддівської комісії, цього року буде митець міжнародного рівня, переможець багатьох всесвітньовідомих мистецьких конкурсів, відомий американський художник українського походження – Олег Радван. Конкурсні роботи розподілені по дев’яти номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, сюжетна картина, ню, нефігуратив, графіка, скульптура, актуальне мистецтво (об’єкти та інсталяції). Оргкомітетом вже відібрано та допущено до конкурсу  більш ніж 150 робіт 133 авторів.


Конкурс є незалежним, тому кожен з бажаючих зможе віддати свій голос за роботу, яка найбільшесподобалась на сайті, чи безпосередньо на виставці у Арт-центрі Якова Гретера. Спеціальний приз «Глядацька симпатія», який запровадив Арт-центр Я.Гретера,  буде чекати на саму «симпатичнішу» роботу, яку оберуть відвідувачі виставки.«Кришталева палітра» – це простір, де художники віком від 16 до 30 років мають можливість продемонструвати свою творчість широкій публіці поціновувачів мистецтва, а також познайомитися з роботами своїх колег. Це єдиний проект, де молодіталантимаютьможливість не лишепредставитисвоїроботи, а і зробити перший крок у світ  невпинного сучасногомистецтва. 

Арт-центр Я. Гретера підтримує конкурс, який на сьогодні, є унікальним проектом в Україні. Преможець отримає Гран прі Конкурсу - Кришталеву Палітру, яка являє собою композицію, виконану з кришталю вищої якості.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6. ТРЦ «Більшовик», Блок А, 4-6 поверх.Режим роботи: щодня з 11:00 до 21:00. Інформація за тел.: +38 050 42 42 888 е-mail: info@greter-art.com, www.greter-art.com.

 

Інформація за темами: конкурс, художник, мистецтво, Арт-центр Якова Гретера

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

17:10

Жителей столицы приглашают на фестиваль сыра и вина

16:54

Реку Почайна уничтожают ради строительства дороги

15:39

По проспекту Победы частично ограничат движение

14:22

Дебаты на «Олимпийском»: где смотреть прямую трансляцию

13:17

В Киеве построят крупнейший в стране скейт-парк

Последние новости технологий искусственного интеллекта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus