КИЇВ

Нажмите «Нравится»,
чтобы читать «Комментарии» в Facebook!

Спасибо, я уже с вами.

Снайперами з Майдану займеться Німеччина

0

Німецький уряд наполягає на проведенні міжнародного розслідування вбивства людей снайперами в центрі Києва 

Про це заявив держсекретар з питань Європи в МЗС Німеччини Міхаель Рот, передає «Inopressa».

«Німецький уряд спільно зі своїми партнерами по Євросоюзу виступає за проведення розслідування із залученням ряду міжнародних установ - всіх актів насильства в Києві, в тому числі тими, що відбулися у період з 18 по 20 лютого 2014 року», - заявив Рот.

Раніше канцлер Ангела Меркель зазначала, що розслідування цих подій «відповідає інтересам усіх сторін». Як нагадує видання, події залишаються нерозслідуваними.

Російські державні ЗМІ навели уявний доказ того, що кривавий переворот в Україні був нібито підлаштований. У Москві пролунала жахлива підозра, йдеться в статті, - що демонстранти з Майдану, щоб розпалити іскру революції, самі найняли снайперів, які стріляли по учасниках акцій протесту. «Їжу» для подібних заяв дав російській стороні міністр закордонних справ Естонії Урмас Пает, який сказав у ході секретної телефонної розмови з верховним представником ЄС Кетрін Ештон про те, що «снайпери, які стріляли на ураження в людей на майдані Незалежності, могли бути найняті опозицією». Пізніше Пает спростував свою заяву, однак цьому в Росії ніхто значення не надає. Висловлювання голови естонського МЗС продовжують «лити воду на млин Кремля» і Кремль продовжує наполягати, що в Києві до влади прийшли екстремісти, вбивці і фашисти, у зв´язку з чим президент Росії Путін розглядає можливість введення російських військ в Україну для захисту російськомовного населення, пише газета.

Своя версія подій на Майдані є і у міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, який заявив, що відповідальність за бійню в Києві несуть якісь треті, неукраїнські сили, підсумовує видання.

Нагадаємо, 7 березня Євросоюз виступив за розслідування повідомлень про вбивства людей снайперами в Києві після того, як 5 березня в інтернеті з´явився запис телефонної розмови глави МЗС Естонії Урмаса Паета і верховного представника ЄС Кетрін Ештон, в ході якої обговорювалися висновки українських медиків, які проводили розтин тіл загиблих на майдані Незалежності в Києві. За словами естонського міністра, «всі свідчення показують, що вбиті з обох сторін - поліцейські і люди з вулиці - були вбиті одними й тими ж снайперами».

«Тепер є все більше і більше розуміння, що за снайперами стоїть не Янукович, а хтось з нової коаліції», - сказав Пает.

«Цікаво. Тоді треба розслідувати», - відповіла йому Ештон.

Пізніше в Естонії визнали автентичність запису, висловивши жаль, що «такі розмови доходять до тих, хто не має їх чути». Пает попросив не використовувати його слова для дискредитації нового керівництва України.

 

Інформація за темами: Майдан, снайпери

Новости партнеров

Новости Trembita.info

Последние новости

17:44

До 24 мая киевляне могут бесплатно проверить здоровье

16:31

В столице пройдет фестиваль архитектуры для детей

15:58

Киевский парк оснастили кнопками вызова полиции

14:25

На Контрактовой площади выступит группа Space

13:42

В Киевской области разыскивают 16-летнюю девушку

Последние новости технологий искусственного интеллекта

Архів

kyiv.comments.ua

block2

kyiv.comments.ua
Загрузка...

  © «Комментарии:», 2014

Система Orphus